PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624864}

Transformers: Upadek Cybertronu

Transformers: Fall of Cybertron
8,0 332
oceny
8,0 10 1 332
Transformers: Upadek Cybertronu
powrót do forum gry Transformers: Upadek Cybertronu

Zdecydowanie gorsza niż jedynka. Znudziła mnie ta część i nie dałem rady jej ukończyć. Nuda. Robiłem chyba dwa podejścia i odpadałem w podobnym momencie. Po prostu gra za wolno się rozkręca. Najlepsza jedynka.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Dziwne, że ta część cię znudziła, bo jest zdecydowanie bardziej zróżnicowana niż jedynka.

Madoq

Jestem takiego samego zdania. Ale również przyznam się, że robiłem aż 4 podejścia do tej części. Najsłabsze są chyba 2 pierwsze etapy z Bumblebee i Optimusem, 3 i 4 są niewiele lepsze, ale od 5 poziom gry idzie już tylko w górę, a druga połowa jest już naprawdę świetna (szczególnie etapy z Grimlockiem i niesamowita końcówka).

użytkownik usunięty
STAMiNA

To tylko kolejny subiektywny komentarz tego kolesia, przestańcie wreszcie tak zwracać na nie uwagę.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Sporo straciłeś. Początek rzeczywiście anemiczny, ale jak się później rozkręca to na całego. Bruticus rozwalający Autoboty piąchą, akcja z Megatronem na arenie, pajac Starscream rozwalający bazę Deceków, kafar Grimlock wymiatający mieczem i epickie końcowe starcie. Polecam.

ocenił(a) grę na 5
Grifter

Hmm może się skuszę bo było już tutaj sporo ludzi, którzy zasugerowali mi aby się przeprosić z wieloma grami. :>

ocenił(a) grę na 5
Grifter

Heh. Gra już nie jest dostępna. Nawet na stronie Microsoftu. Dziwna sytuacja. Zostają torrenty. ;>

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Nie znam się. Ja ogrywam to na konsolach :)

ocenił(a) grę na 5
Grifter

Tylko konsole czy akurat ten konkretny tytuł?

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

FPSy ogrywam na kompie, resztę na konsolach.

ocenił(a) grę na 5
Grifter

Niegłupie podejście. :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones