PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624864}

Transformers: Upadek Cybertronu

Transformers: Fall of Cybertron
8,0 332
oceny
8,0 10 1 332
Transformers: Upadek Cybertronu
powrót do forum gry Transformers: Upadek Cybertronu

Przecież ta gra jest lepsza od poprzedniej części.

ocenił(a) grę na 5
Mojzesz_trzeci

IMHO zdecydowanie gorsza niż jedynka. Mnie dwójeczka znudziła i nie dałem rady jej ukończyć. Nuda.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

A mnie wręcz przeciwnie. W jedynce była swego rodzaju monotonność, a tutaj nie. Tutaj mogliśmy pobiegać Bruticusem i Grimlockiem. Najlepszą misją jest ostatnia walka Megatrona i Optimusa. Muzyka była zdecydowanie lepsza niż w jedynce. Fajne były też tzw. "smaczki" - pistolet z G1, zmiana wyglądu Optimusa w ostatniej walce na G1 i zmiana wyglądu Bruticusa w pierwszej jego misji. Lojalność Soundwave'a i poświęcenie Metrolpex'a - kolejny plus gry.

P.S. Czekam na kontynuację.

ocenił(a) grę na 10
Mojzesz_trzeci

Nie zapomnijmy o samym, samym końcu - napisach końcowych. Wspaniałe, wzruszające podsumowanie całej gry i całej historii. No i to nieśmiertelne "The Touch" Stana Busha......

ocenił(a) grę na 9
Fanka_TF

Zakończenie - tak jak było napisane w opisie misji: " epickie zwieńczenie". Walka na statku była rewelacyjna szczególnie granie Megatronem - Optimus przebył go mieczem, a ten się jeszcze wsunął, żeby bić dalej Prime'a. A ta muzyka - WSPANIAŁA.

ocenił(a) grę na 10
Mojzesz_trzeci

lepsza od poprzedniej części, fajny gameplay, świetna muzyka, super końcówka, a przejścia akcji między Autobotami i Deceptioconamy w końcowej rozwałce to coś pięknego, nie wspominając o misji w której kierujesz Grimlockiem - rewelacja. Ci co mają w pamięci pełnometrażową bajkę pt Transformers: The Movie z 1986 r. ( czyli ja) znajdą kilka smacznych nawiązań do tej ekranizacji. Dla fanów składających się blaszaków ta gra to pozycja obowiązkowa, (jedynka tez oczywiście) !!

Mojzesz_trzeci

Przecież 8.5 to bardzo wysoka ocena.

Osobiście Wojnę oceniłbym gdzieś tak na 7 - bardzo fajna i solidna gra ale bez większych rewelacji. Upadek dopiero dzisiaj zamówiłem.

ocenił(a) grę na 9
artein

Ten temat utworzyłem 30 sierpnia, a wtedy FoC miał ocenę ok.6,0.

Mojzesz_trzeci

Gra fajna, a byłaby nawet fajniejsza, gdyby nie szerokie grono tzw. "cheaterów" w multiplayerze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones