PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613244}
7,1 868
ocen
7,1 10 1 868
Tropico 3
powrót do forum gry Tropico 3

Gra bardzo mnie wciągnęła i na moją ocenę była świetna, ale...
Mogło być więcej różnorodności, więcej budynków, dróg, choć to mnie nie odciągało.
Jedyne co mi się strasznie nie podobało to oprawa dźwiękowa, mowa była strasznie denerwująca, mało dźwięków otoczenia i strasznie ale to strasznie mało muzyki, musiałem ją wyciszyć po kilku misjach bo irytujące było słuchanie w kółko 4 czy 5 utworów... I to w grze, w której trzeba spędzić dużo czasu przy jednej misji... Naprawdę porażka z tą muzyką.

ocenił(a) grę na 6
xhub87

Ja aż tyle nie dałem co ty (tylko 6/10) a za co ? za cudowną grafikę i świetne CD "Projektowskie" bez bugowe wydanie. Jestem podobnego zdania co do kwestii małej różnorodności wszystkiego co budujemy. Co się tyczy oprawy dźwiękowej to jak dla mnie jest w porządku a muza nadaje odpowiedniego klimatu grze :)

Największą bolączką Tropico 3 i dodatku W.A. jest zbyt wysoki poziom trudności poszczególnych misji, w niektórych misjach jest niesamowicie ciężko wyjść na plus z kasą nie mówiąc już o wybudowaniu czegoś droższego. Bez kodów budowanie w tej grze jest nie do ogarnięcia.

Resasumując strasznie uboga i monotonna :(

ocenił(a) grę na 7
tomucho77

Przydałaby się lepsza kampania i więcej misji fabularnych, ale tytuł ma potocenjał.

ocenił(a) grę na 6
smalec120

Święte słowa :)

ocenił(a) grę na 7
tomucho77

To jak już się czepiamy, przydałby się obszerniejszy soundtrack. Muzyka powtarzana w kółko męczy z czasem. Dodaliby kilka utworów i już mamy inną grę. Wyłączcie muzykę podczas zabawy i odtwórzcie sobie cały album "Buena Vista Social Club" a odczujecie różnicę;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones