PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696941}

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: A Thief's End
9,0 15 838
ocen
9,0 10 1 15838
Uncharted 4: Kres Złodzieja
powrót do forum gry Uncharted 4: Kres Złodzieja

Z trailera można wywnioskować, że może to być ostatnia część Uncharted. Naughty Dog zapewne bardzo dobrze pożegna jedną z najlepszych serii gier (według mnie). Można się spodziewać świetnej oprawy graficznej. Gra wychodzi tylko na PS 4, a na trailerze prawdopodobnie był urywek z konsoli. Jak myślicie, czy będzie to ostatnia część przygód Nathana?

DomingosCFC

oby nie.

DomingosCFC

z tego co mi wiadomo jest to ostatnia czesc gry ale oficjalnie tego nie potwierdzili jeszcze ND pracuje nad jeszcze jedna gra mam nadzieje ze to jest the last of us

ocenił(a) grę na 10
DomingosCFC

Możliwe że seria Uncharted będzie kontynuowana ale bez Drake'a

ocenił(a) grę na 10
Borsu_2

ND oficjalnie potwierdzilo, ze czwarta czesc bedzie ostatnia z serii Uncharted.

ocenił(a) grę na 10
amsztel

God of War 3 też miał być ostatnim

ocenił(a) grę na 10
Borsu_2

Ja tylko powtarzam oficjalne stanowisko ND. Co wazniejsze po Uncharted 4 studio skupi sie na The Last of Us 2 :)

ocenił(a) grę na 10
amsztel

ost , jak zagracie to zobaczycie .

ocenił(a) grę na 10
mastachaz

Preguele

ocenił(a) grę na 10
Borsu_2

a czemu niby bez niego gra kończy sie happy endem nikt nie ginie tylko ida na emeryture. Zakończenie jest najwiekszym WTF bo z jednej strony jest furtka dla 5 a z 2 ND mówi że nie powstanie kolejne Uncharted a robią takie zakończenie

maciej2801

Będzie kolejna część, ale Naughty Dog się z nią rozstaje. Chce się rozwijać i spróbować nowych rzeczy.

ocenił(a) grę na 8
SDRaid

to kolejna chyba raczej z Cassie? no bo chyba nie z Nate'em po 50 (;

manowce

Wiadomo. A za 10 lat tak to widzę: Lara Croft vs Cassie Drake: Final Battle ;)

ocenił(a) grę na 8
SDRaid

to w sumie byłby ciekawy zabieg zmiany męskiego głównego bohatera na dziewczynę. ale wtedy Lara musiałaby dorobić się syna (;

ocenił(a) grę na 9
manowce

Ja mam nadzieję, ze kolejna to będzie Sully + Sam

ocenił(a) grę na 9
manowce

Joel też był pod 50 i jakoś wymiatał :P

DomingosCFC

Naughty Dog powiedziało, że kończą z serią Uncharted, bo chcą skupić się nad inną produkcją - The Last Of Us 2. Powiedzieli jednak, że jeżeli znalazłby się ktoś kto chciałby "kontynuować" serię, to chętnie oddadzą prawa. Jeśli zdarzyłoby się tak, spodziewałbym jakiegoś spin-offu, a może jakichś wydarzeń przed wyruszeniem w podróż (czyli akcja przed pierwszą częścią). :/

ocenił(a) grę na 10
DomingosCFC

Po epilogu stwierdzam, że seria powinna się zakończyć, bo to co dostałem w pełni mnie zadowoliło i było najlepszym zakończeniem jakim mogłem sobie wymarzyć

ocenił(a) grę na 9
DomingosCFC

Jeśli ktoś przegapił to spieszę z informacją że powstanie kolejna część w której kierować będziemy Chloe.

ocenił(a) grę na 10
masti92

to bedzie dodatek do czworki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones