PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696941}

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: A Thief's End
9,0 15 835
ocen
9,0 10 1 15835
Uncharted 4: Kres Złodzieja
powrót do forum gry Uncharted 4: Kres Złodzieja

Spodziewałem się solidnej rozgrywki, ale ta gra przeszła moje oczekiwania, coś niesamowitego. Świetnie opowiedziana przygoda, dzięki której można się zżyć z bohaterami. Całość jest trochę bardziej poważna i dojrzała niż wcześniejsze odsłony, ale nie brakuje tu spektakularnych akcji rodem z poprzednich części. Również tło historyczne do skarbu jest świetnie stworzone – polecam dodatkowo szukać listów porozrzucanych po drodze, które dodatkowo ją rozszerzają.

Fajnie zbalansowana rozgrywka pomiędzy eksploracją, walką i zagadkami. A co do walki, to w wielu miejscach można załatwić sprawę po cichu, jak w dobrej skradance, czy nawet zupełnie ominąć przeciwników. Są też nowe mechaniki, które wprowadzają powiew świeżości.

Do tego cała przygoda jest dłuższa niż poprzednie części – ja spędziłem w niej ponad 17 godzin. Nie ma tu wrażenia przyspieszania na siłę fabuły, toczy się w odpowiednim tempie. No i na koniec grafika, prawie jak w filmie.

Gorąco polecam! Jeśli ktoś nie grał w poprzednie części, to sugerowałbym ogranie tytułów w kolejności ich wydawania, wtedy Kres Złodzieja przeżywa się jeszcze mocniej.

To uczucie pustki gdy się tak dobra przygoda się kończy :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones