PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 25 949
ocen
9,6 10 1 25949
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

Gdziekolwiek wejdziesz w neta, czy w sklepach empik czy to reklamy czy to TV czy to PS4 jest Wiedźmin, faktycznie jest ok. Ale nie każdy normalny człowiek będzie grał w coś co robią na siłę i zaśmiecają głowę małolatą. TOTALNA PORAŻKA, NAJGORSZE RPG W JAKIE GRAŁEM, WIEM ŻE HEJTY CZUWAJĄ ALE CÓŻ MOJE STANIE JEST PROSTE, ALE NORMALNY CZŁOWIEK TEGO NIE ZROZUMIE BO WOLI HEJTOWAĆ.

ocenił(a) grę na 10

To ty hejtujesz.

użytkownik usunięty
JanJago1

Czemu tak sądzisz?

ocenił(a) grę na 10

Boże co za imbecyl, ledwo 30 wybiła a głupiiii, oj głupi.

ocenił(a) grę na 1
SzaraEminencja

Nie obrażaj ludzi których nie znasz, bo kiedyś trafisz na taką osobę co ci ryj obije!

ocenił(a) grę na 10
elosidzej

Nie szczekaj synek, bo cię ocenię jako najgorszą miernotę w historii :)

ocenił(a) grę na 1
SzaraEminencja

Nie hejtuj tylko skup się na Wieśniaku.

ocenił(a) grę na 10
elosidzej

Buda Azor, buda.

ocenił(a) grę na 1
SzaraEminencja

Ignor pitbul

ocenił(a) grę na 10
elosidzej

Już przestały buzować hormony elogimbie? Możesz się już wziąć za coś pożytecznego a nie straszyć poważnych ludzi bicepsami 12 latka. Na razie głuptasie.

ocenił(a) grę na 10

Ta gra jest chyba jeszcze bardziej popularna i uwielbiana niż mi się wydawało, skoro okupuje 1 i 2 miejsce na liście i ma ocenę 9+ pomimo istnienia takich hejterków jak wy co dają 1 dla zasady. Potwierdzacie tylko genialność tego produktu swoim szczekaniem, które przechodzi bez najmniejszego echa. ;)

użytkownik usunięty
Stolarcfc

Wiesz takie czasy, dasz swoją opinie na 1 zostajesz nazwanym hejterkiem, mnie to wali jak na mnie mówcie, moja opinia i tyle , ty też jesteś hejtem bo dałeś 10 kaszance i co o ty szadzisz?

ocenił(a) grę na 10

Nie jesteś hejterkiem bo dałeś 1, jesteś hejterkiem bo dałeś 1 i nie podałeś żadnych argumentów tłumaczących taką opinię. Póki co jedyną Twoją 'bronią' jest Caps Lock i wymachiwanie rękoma. Co ja na to? Ja na to, że nie trzyma się to kupy co piszesz, bo skoro dałem 10 to niczego nie hejtuje (słowo hejter pochodzi od angielskiego 'hate' - 'nienawiść'. Aż ciężko mi uwierzyć, ale z twojej wypowiedzi wynika, że tego nie wiesz...).W moim przypadku w druga stronę, skoro bardzo lubię tę grę, być może wręcz do przesady, to możesz nazwać mnie jakimś fan boyem albo fanatykiem, tyle że ja jestem w stanie wypisać bardzo długą listę dlaczego moim zdaniem Wiedźmin na to 10 zasługuje, argumentów mam multum.
Druga rzecz, o czym już wspomniałem post wyżej, moja opinia pokrywa się w opinią 99% innych osób, które w wiedźmina grały. Twoja jest skrajnie przeciwna, co przy braku podania jakichkolwiek argumentów pozwala myśleć, że w grę być może nawet nie grałeś, a jeśli grałeś to nie widziałeś nawet 10% jej zawartości. W związku z ww. stanowisz książkowy przykład hejtera. Pozdro.

użytkownik usunięty
Stolarcfc

Wiem wiem kto dał 1 jest hejterem, kto dał 10 hejtują tych co dali jeden za to że dali własną opinie, tak już jest i bedzie wiec rozluźnij sutki i idź grać w Arcydzieło Wieśniaka.

ocenił(a) grę na 10

Ale ja Ciebie gościu nie hejtuje, życzę Ci wszystkiego dobrego, szanuję Twoją opinię, a fakt, że nie grasz w Wieśka, to tylko i wyłącznie twoja strata. Ja tylko punktuje fakt, że wystawiłeś bardzo skrajną ocenę i nie potrafisz podać nawet jednego argumentu, który by ją podparł.
A jeśli nie lubisz gry 'bo nie i już' no to cóż, tym bardziej tylko i wyłącznie Twoja strata.
Fakty są takie, że twórcy gry zasłużenie tarzają się w kasie i nagrodach, fani mają zajebistą grę do której będą wracać latami, a ty wybierasz co innego i wszyscy zadowoleni. Pozdro ;)

ocenił(a) grę na 9

Spróbuj zbudować swoje poczucie własnej tożsamości nie na tym, czego nie lubisz, tylko na tym, co lubisz. Będzie ci łatwiej w życiu.

użytkownik usunięty

Jeb... hejtów i ich wypowiedzi!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones