PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014703}
6,3 108
ocen
6,3 10 1 108
Wo Long: Fallen Dynasty
powrót do forum gry Wo Long: Fallen Dynasty

Przy pierwszych zwiastunach byłem nawet zainteresowany grą.
Ale po ograniu ostatniego dema rezygnuję. Zdecydowanie odpuszczam.
Nioh mnie nie kupił.
I widać tutaj z grubsza że jest to tych samych twórców . Ale to nie ma mimo wszystko żadnego znaczenia.
Rozwalił mnie tutaj wszech panujący chaos podczas starć.
Ten system paringu pod określone kąty był ciekawy. Sprawdzało się to choćby w For Honor, Kingdom Come i kilku innych grach. pomysł niezły, ale nie w przypadku tak chaotycznej rozgrywki.
Głównie ten chaos mnie zniesmaczył.
Również mógłbym przyczepić się do skoków naszej postaci, bo niby prosta czynność a ten odstawia takie obertasy że hej.
Chcesz wskoczyć na dach, co przy podwójnym skoku nie powinno stanowić problemu, a ten dziadyga zawiesza się gdzieś czołem w strzechę i ni cholery tam wskoczyć. Czasem wskoczy za 1x, czasem się męczy człowiek w tym samym miejscu. Skoki są mega męczące.
Wolę zdecydowanie Sekiro w tym temacie.

ocenił(a) grę na 3
settokaiba

Zgadzam się ze wszystkim, a z technicznych spraw, to gra na PC jest praktycznie nie grywalna. Płynne 60fps? Nie tutaj. Nie ważne jakie ustawienia wybiorę to gra i tak chodzi okropnie, a przy tym wygląda paskudnie, dodać do tego liczne crashe i ścinki i mamy kandydata do bubla roku. Demo ogrywałem na PS5 i też było daaaaleko od ideału. Lepiej odpalić Sekiro po raz kolejny, niż grać w marnego naśladowcę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones