PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38493}

Łowcy

Jägarna
6,7 1 175
ocen
6,7 10 1 1175
Łowcy
powrót do forum filmu Łowcy

Straszny kraj ta Szwecja. Wsioki strzelają do zwierzaków i do ludzi jak i kiedy chcą, połowa gliniarzy skorumpowana, a pozostali i prokuratorzy to idioci. Wszyscy wiedzą, nikt nie pucuje. Straszny kraj!
A gadają, że tam jak ktoś w nocy głośniej pierdnie, to po policję cała dzielnica dzwoni...
A tu takie bezprawie. No, nawet komisarzowi Wallanderowi by się nie śniło

pkb_pl

Niestety, ostatnio mam wrażenie, ze sami Szwedzi lubują się w przedstawianiu swojego kraju jako pełnego rasistów i pijaków bijących żony. Nic tylko gwałcą, zabijają, tłuką albo obrażają emigrantów.

ocenił(a) film na 6
Szarobure

Myślę, że ich (czasem wręcz obłędne) dążenie do poprawności powoduje, że przejaskrawiają pewne zjawiska i oglądając ich filmy można odnieść wrażenie, że Szwecja to piekło na ziemi. Z drugiej strony, jest to rzeczywiście społeczeństwo trudne, a pijaków tam nie brakuje, choć ceny wódy są niebotyczne, a i kupić ją nieraz niełatwo. Nie brak tam też ksenofobów i faszystów, choć to taki wyzwolony i tolerancyjny kraj. Krótko mówiąc - z pozoru do bólu uporządkowany i poprawny, ale pod podszewką sporo tam syfu.

pkb_pl

No ale to o kazdym kraju tak można powiedzieć. ;)

ocenił(a) film na 6
Szarobure

Co? Że obłędnie dąży do poprawności? Że sporo tam faszystów, czy że wóda droga?
Nie dodałem, że tak po prawdzie, to całkiem fajny kraj do życia. Socjal - marzenie! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones