PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226466}

Łzy na sprzedaż

Čarlston za Ognjenku
7,1 631
ocen
7,1 10 1 631
Łzy na sprzedaż
powrót do forum filmu Łzy na sprzedaż

NAPISY!!!

ocenił(a) film na 9

Witam.
Zamieściłem na forum napiprojekt prośbę o przetłumaczenie filmu.
Z racji tego, że film jest jedynie w serbskiej oraz francuskiej wersji językowej proszę o podpisanie się pod moją prośbą na forum napi to może się ktoś znajdzie kto będzie w stanie zająć się tłumaczeniem.

ocenił(a) film na 9
Chamelleon

ok, zostało mi jakieś 20 minut do przetłumaczenia. mam nadzieję, że
najpóźniej do końca przyszłego tygodnia mi się uda skończyć. jeśli napisy
znalazłyby się wcześniej to daj znać

użytkownik usunięty
kac_per

Hej, czy macie może już napisy do tego filmu? Szukam ich już nie wiem ile czasu i byłabym wdzięczna za wszelką pomoc! :)

ocenił(a) film na 9
Chamelleon

aha! jeśli masz napisy po serbsku (a na forum napirpojekt widziałem, że
masz) to mi je prześlij, znacznie mi to ułatwi pracę. to mój mail:
kac_per@poczta.onet.pl

kac_per

czyt dostepne sa juz napisy?

kac_per

również byłabym wdzięczna za napisy :)

ocenił(a) film na 9
bleah

Ponawiam prośbę o podpisanie się pod moim postem na Napi http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?p=22830#22830
gdyż może teraz znajdzie się chętny do przetłumaczenia filmu gdyż udało mi się znaleźć anglojęzyczne napisy do filmu.

ocenił(a) film na 10
Chamelleon

Spokojnie tworzą się, z tym, że napisy angielskie są to tzw. napisy fanowskie i czasem trzeba pogrzebać za słownictwem serbskim, a niestety nie za bardzo u nas jest dostęp do dobrych słowników serbsko polskich.

ocenił(a) film na 8
Chamelleon

Jeśli to jeszcze kogoś interesuje to na NapiProjekt są już napisy do tego filmu. pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Chamelleon

hej hej!
nie wiem czy polskie napisy już gdzieś są. jeśli nie to dajcie mi maila, to prześlę. wiem, że już wcześniej obiecywałem, ale miałem dużo na głowie i się nie udało. teraz je skończyłem, dopracowałem i mogę się podzielić.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones