PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12078}

Ślad Różowej Pantery

Trail of the Pink Panther
6,4 1 884
oceny
6,4 10 1 1884
Ślad Różowej Pantery
powrót do forum filmu Ślad Różowej Pantery

kasa, kasa

użytkownik usunięty

nie ma to jak zebrać parę wcześniej wyciętych scen z innych filmów o inspektorze, posklejać to razem i dopełnić scenkami z resztą obsady, w nadziei, że się na tym zarobi.
czy zarobili, nie wiem.
pamiętam jednak, że bardzo mi było smutno jak obejrzałem ten film do końca, bo zdałem sobie w pełni sprawę, że Sellers odszedł i już nie wróci.

tak naprawdę to tych parę scen powinno się znaleźć na jakimś dodatku do wydania DVD pełnej serii panter z Sellersem. wtedy może by to miało jakiś sens.

ocenił(a) film na 10

Ja traktuję tą część jako kolejną z Peterem Sellersem, bo to nie jest parę scen tylko prawie pół filmu. Nie rozumiem dlaczego Sellersa nie ma w obsadzie na filmwebie, jak w czołówce filmu jest na pierwszym miejscu. Miał zagrać w 6 części ale nie dożył. Sceny, które nie zmieściły się we wcześniejszych filmach wrzucili tutaj, nie pojawiły się one nigdy wcześniej więc powinno się przyjąć, że Sellers w nim zagrał.

Oglądałem wszystkie części jako dziecko i ją zaakceptowałem. Dopiero gdy oglądałem "Klątwę Różowej Pantery" zdałem sobie sprawę, że coś tu nie gra. Gdzie ten Sellers?

A czy zarobili? Na pewno zarobili. Plakat z Sellersem i panterą dwa lata po przedwczesnej śmierci aktora na pewno wzbudził zainteresowanie.
Zresztą wiele wybitnych postaci z wcześniejszych 5 części spotkało się w jednym filmie.

Pomysł moim zdaniem udany, gdyby te materiały znalazły się tylko w dodatkach DVD to była by wielka szkoda bo mało kto by je zobaczył. Wątpię czy były by przetłumaczone przez polskiego lektora.

Jedyne co mi się nie podoba to dedykacja dla Sellersa w czołówce filmu, gdyż aktor nie nawidził granej przez siebie postaci. Na pewno w grobie się przewrócił widząc, że doklejają mu kolejna część bez jego wiedzy i ewentualnego zarobku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones