PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171}

Śmiertelny rejs

Deep Rising
5,7 3 103
oceny
5,7 10 1 3103
Śmiertelny rejs
powrót do forum filmu Śmiertelny rejs

Hmm.. A zauwazyl ktos, ze ten film ma 8 lat?? Chyba wiec nie jest dziwne, ze efekty pozostawiaja wiele do zyczenia.. Moze oczekiwaliscie efektow jak w matrixie?
Imo film jest calkiem niezly, a nawet bardzo fajny.. Oglada sie calkiem niezle i wyglada calkiem niezle - szczegolnie, ze ma 8 lat..

ocenił(a) film na 4
guldurek

"Żołnierze Kosmosu" mają 9 lat, a efektami miażdżą to "dzieło".
Wiek efektów specjalnych nie ma znaczenia ("Coś" ma 24 lata). Liczy się talent, umiejętności, kompetencje, no i na pewno pieniądze.

guldurek

szczerze? spodziewałabym sie prędzej matrixa.Dlaczego? bo matrix został nakręcony rok później i porównując te dwa filmy to obraza dla dobrych efektów specjalnych matrixa.Nie ma co porównywać to po pierwsze,a po drugie jak na 98 rok to jedne z najgorszych efektów jakie widziałam w filmie...

Shrodis

Matrix byl przelomem jezeli chodzi o efekty wiec ocb?

Hmm.. No offence, ale chyba malo filmow widziales w 98 jezeli te sa jedne z najgorszych..

Ja nie mowie ze byly super, nawet nie byly ok, ale jak na film z tamtego roku - nie mam nic do zarzucenia i tyle. "cos" - no spoko, ze ma 24 lata, ale jakos o efektach tez chyba nie ma co mowic.. Wiadomo, ze kasa sie glownie liczy, a "zolnierze z kosmosu" - owszem, znalesc mozna sporo innych filmow, ktorych efekty bija na glowe, ale co z tego? nadal ten film nie wypada az tak zle i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones