PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171}

Śmiertelny rejs

Deep Rising
5,7 3 100
ocen
5,7 10 1 3100
Śmiertelny rejs
powrót do forum filmu Śmiertelny rejs

Mogło być lepiej

użytkownik usunięty

Niestety trochę się zawiodłem. Po pierwsze dlatego, że widząc ogromny budżet jak na tego typu film, to spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Komputerowo zrobiony stwór wygląda bardzo przeciętnie, choć znajdzie się kilka ciekawych efektów, ale dla porównania taki "The Thing", czy "Alien" z kilkukrotnie mniejszymi budżetami prezentują się znacznie lepiej.
Druga rzecz, to humor, który upchali tu dosłownie na każdym kroku, niektóre dialogi nawet ujdą, inne okropnie żałosne. Do tego postać Joey Pantucci, który chyba miał być mega zabawny, a był jak dla mnie niesamowicie irytujący.
Myślę, że można by z tego spokojnie zrobić coś mrocznego i ciekawego, ale twórcy woleli pójść w tandetny humor i całą masę akcji, także horror z tego kiepściutki, ale całościowo jako film jest jak najbardziej do obejrzenia.

ocenił(a) film na 6

45 mln nawet na 1998 rok to nie był żaden ogromny budżet. Wtedy średnie akcyjniaki, bez dużych gwiazd, tyle kosztowały. Efekty mimo wszystko są solidne, poza oczywiście końcowym ukazaniem stwora w pełnej krasie. Za wiele efektów odpowiadał Rob Bottin, czyli facet, który pracował przy The Thing.

dobrze ze cie wykopsali! PS. skąd sie biorą takie SMUTASY??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones