PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171}

Śmiertelny rejs

Deep Rising
5,7 3 100
ocen
5,7 10 1 3100
Śmiertelny rejs
powrót do forum filmu Śmiertelny rejs

THE BEST!

ocenił(a) film na 10

Co tu dużo pisać... Film jest wspaniały!!!!!!!! Ja osobiście uwielbiam takiego typu filmy:) Super zakończenie filmu i w ogóle całość jest warta obejrzenia!!!:):):):) Aktorzy świetnie wczuli się w rolę itd... Można by tu pisać i pisać...:P A na koniec pozdrawiam wszystkich forumowiczów!:):):)

ocenił(a) film na 7
superkate

No popieram twoją ocenę. Takie filmy najlepiej sie ogląda!!! Kozacki film..

ocenił(a) film na 7
DAMIANO_7

Heh zaraz zapewne na chwile zaroi się tu od osób , które obejrzą ten film na Polsacie... Heh tak zawsze jest... Ale dla mnie super film..

DAMIANO_7

no nie przesadzałbym z tym super, jak na horror jest dosyć słaby, ale jeśli popatrzeć jak na komedię to daję przynajmniej 8 :)

superkate

Przypomina pastwisko .... raczej ślepy zaułek :D Film wymiata!!! Jak dla mnie egzekwo z Człowiekiem z blizną nr.1 !! HhaAHha Jak ten żułtek ucieka ... mmm poprostu trzyma w napięciu do końca !

ocenił(a) film na 6
CyRaNs

Ano :D
W ogole swietne jest to zaskoczenie - z poczatku ogladasz dosc typowy film sensacyjny, a tu z nienacka takie cos wchodzi :D

ocenił(a) film na 5
superkate

Horror to nie jest, raczej Thriller S-F. Realistyka znikoma. Nie wymieniając całej listy wpadek, rozwaliła mnie końcówka. Laska przez cały film babrała sie w smarach, kompała w popłuczynach a tu bialuteńka koszulka jak prosto z praleczki. To samo tyczy się pozostałych. Także trzeba się uzbroić w wiele dystansu bo merytorycznie jest to kolejny American Pie.

superkate

Jasne że film jest niezly i daje mu nawet 7/10 - jest napiecie i jest dreszczyk,efekty jak na rok 1998 calkiem przyzwoite.Polecam

ocenił(a) film na 2
Glock

Zobaczcie sobie lepiej Aliena to zmienicie zdanie co do chwalenia takich filmów.. ;)

superkate

Z perspektywy czasu to świetny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones