PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009176}

Święta z tobą

Christmas with You
4,7 2 871
ocen
4,7 10 1 2871
Święta z tobą
powrót do forum filmu Święta z tobą

1/10, po prostu nie!

ocenił(a) film na 1

Nie polecam nawet dla fanów takiego typu filmów. Rzadko kiedy komentuje filmy na forum, ale teraz musze to z siebie wyrzucić. Film tragedia.
Takie świąteczne rom comy to moje guilty pleasure przed świętami. Ot obejrzę nie spodziewając nie niczego nowego, ani dobrego. Nie biorę takich filmów na poważnie. Tak samo twórcy takich filmów nie biorą ich na poważnie. Wrzuca tu i tam jakiś dowcip, głupia scenke, i jako odbiorcy wiemy, ze było to zrobione dla funu. Jednak w tym filmie miałam wrażenie, ze wszystko było zrobione tak na poważnie. Dialogi i to co sie działo w tym filmie to był cringe za cringem. Momentami śmiałam sie w glos z tego jak głupia scene właśnie obejrzałam, lub co usłyszałam, a momentami razem z partnerem spojrzeliśmy na siebie z wyrazem twarzy krzyczącym "what did we just watch?!", jakbyśmy chcieli sie upewnić czy ta druga osoba tez właśnie obejrzala to co ja.
No w skrocie film dramat i absolutnie nie polecam.

ulka96

Chyba jednak za bardzo wzięłaś film na poważnie xd Oddychaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones