PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207}

Żołnierze kosmosu

Starship Troopers
6,5 45 277
ocen
6,5 10 1 45277
6,5 14
ocen krytyków
Żołnierze kosmosu
powrót do forum filmu Żołnierze kosmosu

Dziwi mnie z niska ocena tego filmu na tym portalu, sądzę że to jeden z bardziej niedocenionych filmów w swojej klasie.Pomimo tego że swoje lata już ma wcale nie jest kiczowaty jak to niektórzy uwazają.Doskonałe polączenie świetnych efektów, czarnego humoru i ukrytej krytyki systemów władzy naszego bądź przyszłego świata ukrytych pod świetnie zaaranżowanymi filmami propagandowymi.Nie jest to wbrew pozorom tylko głupkowate kino sci fi choć niektórzy w tym filmie nie widzą nic więcej jak gości strzelających do robaków ....cóż ich strata.Świetnie się go ogląda i sądzę że nie jestem odosobniony co do tego że film powiniem mieć nieco wyższą notę , ode mnie mocne 8.

Pozdrawiam fanów

arkasatana

Nie tylko Tobie... Carl pod koniec wyglądał jak rasowy SS-man. :)

A tak na marginesie:
"okropne efekty specjalne i to nawet patrząc na ten film przez pryzmat swojego roku powstania"

No chyba sobie, kobieto, kpisz!

ocenił(a) film na 7
garcia778

Wszystko o czym piszesz: kicz, klapa itp. Zostało wprowadzone specjalnie. Ten film jest ironią. To nie jest dramat o żołnierzach. To żart i dowcip. Tyle, że z przesłaniem.

ocenił(a) film na 9
Shade83

bravo, pokazalem ten film kiedys kumplowi, madry chlopak ale nie skapowal przekazu zupelnie, troche mnie zasmucil. Podpisuje sie pod opinia, przednia ironia na temat prania mozgow, indoktrynizacji itp. Dobrze, ze sa tacy co potrafia to wylapac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones