PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1094}

Życie Carlita

Carlito's Way
8,0 98 341
ocen
8,0 10 1 98341
8,3 21
ocen krytyków
Życie Carlita
powrót do forum filmu Życie Carlita

Film

ocenił(a) film na 8

Podałby mi ktoś link do tego filmu z lektorem bardzo mi zależy

ocenił(a) film na 10
lukasz121246

http://www.google.pl/search?q=%C5%BCycie%20carlita%20online&ie=utf-8&oe=utf-8&aq =t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&source=hp&channel=np

ocenił(a) film na 8
lukasz121246

Wielkie Dzieki ale 23 zł to narzazie niewiem czy się zdecyduje ale dzięki będzie na przyszłośc

ocenił(a) film na 10
lukasz121246

za co ty chcesz płacić 23 zł? nie wiem jak można za coś płacić mając dostęp do internetu:) przecież każdy film jest za free tylko trzeba poszykać

lukasz121246

Nie dość, że pirat to jeszcze debil

ocenił(a) film na 8
Vaylander

Spoko już obejrzałem

ocenił(a) film na 9
Vaylander

a Ty zadnego filmu pirackiego nie obejrzales - debilu.

mee_how333

nie, nie obejrzałem, nawet żadnej pirackiej piosenki w życiu nie ściągnąłem, a per 'debilu' to możesz mówić do swojego ojca

ocenił(a) film na 9
Vaylander

a widziales gdzies w mojej odpowiedzi znak zapytania ze odpowiadasz? w takim razie jestem bardzo zainspirowany twoja postawa. apropos ojca to sie nawet nie wypowiem bo az mi sie nie chce.

ocenił(a) film na 8
lukasz121246

Nie oglądaj tego filmu z lektorem, wiele lepiej wypada z napisami , według mnie lektor potrafi zepsuc wiele filmów. Wczoraj oglądałem Życie Carlita z lektorem i sobie myśle ja pier... dlaczego dałem mu 10?

ocenił(a) film na 8
Throttlehand

Wiem ze lektor potrafi spierd film ale nie lubie z napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones