PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531393}

12 mężczyzn z kalendarza

12 Men of Christmas
5,3 6 127
ocen
5,3 10 1 6127
12 mężczyzn z kalendarza
powrót do forum filmu 12 mężczyzn z kalendarza

Kristin...

ocenił(a) film na 6

Uważam, że chociaż dla Chenoweth warto oglądnąć ten filmik. Jest taki akurat na świąteczne dni - lekki, łatwy i przyjemny :D A ona moim zdaniem zagrała perfekcyjną głupiutką blondynkę, panienkę z wielkiego miasta... tylko czasami zastanawiałam się, gdzie jest (i czy w ogóle jest) granica między aktorstwem a jej prawdziwym zachowaniem :D

elima

Zgadzam się :)
Moim zdaniem ten film jest słodziuchny :]
Cały czas miałam banana na ustach, nie mogłam tego powstrzymać ;)
Nawet nie zastanawiałam się czy ten film jest nudny, czy fajny. Miał spelnić rolę "umilacza czasu" i wyszło mu tu świetnie.

BTW myślałam, że będzie gorzej, więc miłe rozczarowanie.

Moniiana

Jako kobieta muszę, się z Wami zgodzić, film jest słodki ale ze względu na męskie ciała, które się tam pojawiają. Natomiast jeżeli chodzi o mężczyzn to uważam, że dla nich to będzie totalny gniot, którego ciężko strawić. No cóż typowy babski film, który fabułą kojarzy mi się z ekranizacjami powieści Nory Roberts.

ocenił(a) film na 5
zgredek86

Popieram. Dla wspaniałych męskich klat warto obejrzeć.

zgredek86

Jestem facetem. Film obejrzałem. Może bez jakiegoś wielkiego entuzjazmu, ale też nie nazwałbym gniotem. Ot filmik który zapomina się tuż po zakończeniu seansu ;)
A byłoby nawet lepiej gdyby nie Kristin Chenoweth i ta jej rola słodkiej idiotki :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones