PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810625}

22 lipca

22 July
6,5 21 268
ocen
6,5 10 1 21268
5,9 24
oceny krytyków
22 lipca
powrót do forum filmu 22 lipca

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to PIZZA i cola oraz wygodny fotel dla człowieka, który zabił prawie 100 osób. Kolejna to gazetki i listy. Trzecia to raport, który nie pozostawia suchej nitki na premierze, a w zamian klepią go po pleckach i dają stanowisko szefa NATO. Mam nadzieje, że za jego kadencji Rosja nas nie zaatakuje. Ale chyba najbardziej utkwiła mi sytuacja gdy wszystkie rodziny siedzą na sali i słuchają tego clowna... naprawdę ani jeden ojciec nie miał jaj aby wstać i wygarnąć mu wiązankę? Chciałem coś powiedzieć o PlayStation ale u nas niejaki sędzia tuleya też dał mordercy odszkodowanie za duszną celę. Myślę, że jeszcze o Breiviku usłyszymy. Za chwilę okaże się, że za kilka lat wypuszczą go za dobre sprawowanie... w końcu dostał tylko 21 lat.

ocenił(a) film na 7
arasik

Czasami tak się przesłuchuje, jest to jedna z technik - przykładowa cola, pizza, kawa, papierosy, żeby przestępca czuł się bardziej komfortowo i był bardziej rozmowny, otwarty, a tym samym mówił więcej. Oglądałam kilka amerykańskich przesłuchań na YouTube, przesłuchujący zwykle byli mili i nieoceniający, prawie jak kumple, mimo okrutnych przestępstw/morderstw i wyjątkowo zdemoralizowanych przestępców. 21 lat to najwyższa kara w Norwegii, zgodnie z ich systemem prawnym, otrzymał najwięcej ile mógł, czy nam się to podoba czy nie jest inną kwestią. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones