PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1362}
7,1 1 560
ocen
7,1 10 1 1560
Aberdeen
powrót do forum filmu Aberdeen

frapujący scenariusz

ocenił(a) film na 9

Dobra gra aktorska, wspaniała muzyka ( dzięki Z. Preisnerowi ,ale także dzięki Stinie Nordenstam) a przede wszystkim frapujący scenariusz. I oczywiście zachwyt nad jednym z najprzystojniejszych aktorów ( wg mego uznania) Stellana S.

efemera

Film jest świetny, tyle emocji. A Lena Headey naprawdę wspaniała. 9/10

6058145

gdzie moge znalezc ten film? prosze o odpowiedz,

aldonak

Powiem szczerze że nie pamiętałem, ale poszukałem i jest tu.
thepiratebay.se

6058145

dziekuje bardzo :))

aldonak

ale jest zablokowane :( no nic bede szukala dalej

aldonak

Ale co jest zablokowane ? strona u mnie się otwiera.

6058145

'Acces to this website has been blocked' to mi sie pokazuje.dzieki

aldonak

Szukaj tu.
www.kat.ph

ocenił(a) film na 7
efemera

Bardzo dobry film. Scenariusz, muzyka (!), aktorstwo - wszystko na wielki plus. Do tego wyjątkowo stworzony klimat przez który nie mogłam się oderwać od filmu, mimo iż to nie mój gatunek. A Lena Headey -mistrzostwo.

Marga

To chyba jakiś żart... Lena Headey nie jest aktorką tylko tanią amatorką bez krztyny talentu. Ta plastikowa lalka nie powinna pojawić się nawet na castingu do filmu niebywale wysokich lotów jakim jest "Aberdeen". Jednak zuchwalstwo pysznych dyletantów, do których należy między innymi Headey robi swoje... Ona nadaje się wyłącznie do reklam kosmetyków lub reality show typu Warsaw Shore ze swoim sztucznie odchudzonym ciałem i ustami pełnymi botoksu. Dno a nie aktorka... Na szczęście wybitna rola Skarsgarda, wspaniały scenariusz i ogólny zamysł filmu przytłumiły amatorszczyznę Headey.

ocenił(a) film na 7
Holly_Dolly96

Film jest dosyć stary, jeśli popatrzymy pod względem, że był kręcony 17 lat temu. Oceniam więc Lene na podstawie tej roli, a nie na podstawie jej całej, późniejszej 17-letniej kariery aż do dzisiaj i tego w jakich filmach i jak od 'Aberdeen' zagrała. Wszak nie o innych produkcjach rozmawiamy, a łatwo jest oceniać z obecnej perspektywy. Znalazłabym mnóstwo innych osób, które na pewno nie poradziłyby sobie z taką rolą, więc powtórzę, że naprawdę jej gra mi się w tym filmie podobała :)

Marga

Nie mam na myśli późniejszych filmów, w których grała Lena. Pisałam wyłącznie o filmie Aberdeen. Z mojego punktu widzenia jej gra aktorska polegała wyłącznie na marszczeniu brwi i wydymaniu powiększonych warg. Reżyser najwyraźniej postawił na jej komercyjną i wulgarną urodę (co totalnie się gryzie z tak ambitnym i niszowym filmem).

ocenił(a) film na 6
efemera

A mnie właśnie scenariusz rozczarował. Najsłabszy punkt tego filmu, który mógł być arcydziełem.

ocenił(a) film na 8
efemera

grana przez niego postać jest co najmniej odpychająca przez większość filmu, bardzo, ale to bardzo realistycznie odpychająca, zasługa świetnego aktorstwa
zasłużone 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones