PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020565}

Abyzou

The Offering
5,1 2 841
ocen
5,1 10 1 2841
5,0 3
oceny krytyków
Abyzou
powrót do forum filmu Abyzou

podobał mi się

ocenił(a) film na 9

Trochę przypomina Nocne Czuwanie (The Vigil), trochę Autopsję Jane Doe, a trochę inne filmy o opętaniach. Oglądając późnym wieczorem i w ciszy naprawdę robi robotę. Trzyma w napięciu, dynamiczna akcja, różne zwroty fabularne. Zdecydowanie na plus

ocenił(a) film na 10
mats15

Nie wiem czy ten film nie wpłynął na mój odwłok tak że chciało mi się podczas seansu kupe. Jak myślicie, nakręcą dwójkę? Jakbyście to ocenili?

ocenił(a) film na 8
NadinspektorReksio

@NadinspektorReksio oglądając ten film, nie spodziewałem się tego, co ostatecznie dostaliśmy. Myślałem, że będzie to jakiś średniak, a okazuje się bardzo dobrym horrorem

ocenił(a) film na 5
NadinspektorReksio

Myślę, że to był znak, że będzie dwójka.

NadinspektorReksio

W zasadzie mogliby , w końcu zakończenie jest takie (spojler) że już nikt w okolicy nie może się czuć bezpiecznie a już na pewno przyszłe matki . A poważnie - dawno brakowało mi w amerykańskim horrorze kreacji złego ducha , który nie jest tylko morderczym zwierzakiem z zaświatów , ale posługuje się też legendarnym " czarcim sprytem" . Tutaj antagonistka potrafi nie tylko zsyłać na bohaterów omamy i koszmary , ale też manipulować nimi dla osiągniecia swoich celów . Czegoś takiego naprawdę należy się bać .....

ocenił(a) film na 3
mats15

Trzyma w napięciu??? Dynamiczna akcja??? W którym momencie? bo chyba oglądałem inny film. Jak dla mnie odgrzewany kotlet poraz enty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones