PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3691}

Ace Ventura: Zew natury

Ace Ventura: When Nature Calls
6,5 127 092
oceny
6,5 10 1 127092
6,0 11
ocen krytyków
Ace Ventura: Zew natury
powrót do forum filmu Ace Ventura: Zew natury

Coż brak pomysłów w stosunku do części pierwszej.... Jim Carey bardzo się wysila z tymi swoimi minami co widać jak na dłoni... Gagi są śmieszne.. ale nie wszystkie... Film przepłacony jeśli chodzi o produkcję.... i nie bardzo nadaje się do oglądania!

Kichus

tak...
ale nie przesadzasz? uważasz, że pierwsza część była śmieszna? dla mnie nie... a to? to juz kompletny idiotyzm z "gagami", które nie śmieszą, a raczej żenują... ale taki jest carrey (choć czasami umie się przeistoczyć w normalnego aktora, to prawda...)...

ocenił(a) film na 2
Ponk

przylaczam sie
...do wypowiedzi. Film jeszcze gorszy od pierwszej czesci. Dobija swoim prymitywizmem. Zauwazylam jednak, ze jest spora grupa ludzi, ktorej Zew Natury sie podobal - pewnie nie spotkamy sie w jednej sali kinowej.

ocenił(a) film na 9
Gaila

odpowiem grzecznie ...
nie zgadzam się z tobą zew natury jest stanowczo lepszy niż psi detektyw !

Gaila

no mam nadzieje ze nie spotkam takiego prymitywa w sali kinowej napewno są tutaj zwolennicy komedii "normalnych " ciekawe jaka to jest ..........

ocenił(a) film na 7
Ponk

to jest głupsze prawda ale... jednak zaskoczony nim jestem

ocenił(a) film na 7
Kichus

absssssssolutnie lepsza niz i tak juz doskonala czesc pierwsza. i co mi zrobicie??!! Po zobaczeniu tego filmu nie spalem, cala noc w pamieci przypominalem sobie ten film i tak samo sie smialem. cala noc.

Mr__Pink

Ja też napiszę, że mi się ten film bardzo podobał! I też mi nic nie zrobicie. Może to dlatego, że poprostu lubię, jak to moja mama mówi 'głupawe komiedie'. I dobrze mi z tym, a Jim jest świetny!!

ocenił(a) film na 10
Kichus

Jeśli nie znalazłeś nic śmiesznego, to pamiętaj, że była tam Shikaka. A samo to słowo wystarczy za 90minut humoru ;)

Kichus

ludzie!! co wy!? zew natury wam sie odezwał??

dengr

A co znów w tym złego?????






Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones