PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31017}

Aguirre, gniew boży

Aguirre, der Zorn Gottes
7,5 12 272
oceny
7,5 10 1 12272
7,7 27
ocen krytyków
Aguirre, gniew boży
powrót do forum filmu Aguirre, gniew boży

Yuno,Gniew żołądka

ocenił(a) film na 7

Ciężko, ciężko zwłaszcza na żołądku i to moim, 1,5 godziny męki i udręki zwłaszcza na widok Kinskiego, ale film powinno się obejrzeć dla samego jego zobaczenia.

ocenił(a) film na 1
yuno

Dokładnie. Kinski z tą swoją kwadratową mordą miał być niby "hiszpańskim konkwistadorem". Co za niemiecka chała...

ocenił(a) film na 9
Carey_Mahoney

Sposób w jaki okresliłeś twarz Kinskiego świadczy niekorzystnie o Tobie a nie o fizjonomi Kinskiego.

ocenił(a) film na 1
igorlakomy

Szkoda, że nie zrozumiałeś mnie w sposób należyty.

Moją intencją jest wykpić zamierzenie herzoga, który odważył się uczynić z widza chłystka, poprzez wciskanie mu "tragikomedii realizatorskiej".

Napisałem to już wcześniej, le jeszcze raz powtórzę. To jest tak wiarygodne, jakby Danny DeVito miał się wcielić w agenta 007.

ocenił(a) film na 9
Carey_Mahoney

Wiesz niewiele mnie obchodzi co miałeś na myśli, fakt użycia przez Ciebie określenia "kwadratowa morda" świadczy nienajlepiej o Tobie.

ocenił(a) film na 8
igorlakomy

nie wiedziałes ze aktorzy z "kwadratową mordą" są o wiele mniej zdolni od tych z "mordą trójkątną"? oczywiscie najlepiej angażowac tych z "mordą" w kształcie trapezu bo oni są wybitni.

ech siła argumentu...
i wcale nie chodzi mi o to zeby oceniać film wysoko tylko dla tego ze Herzog "wielkim reżyserem był"
Fellini też jest geniuszem, ale ja mimo ze widziałam kilka jego filmów nie potrafię się nim zachwycic tak jak inni.
ale nie zaniżam Felliniemu ocen, i nie argumentuje w stylu : " aktorzy mają krzywe ryje"

ocenił(a) film na 3
igorlakomy

Ale przecież ten aktor ma kwadratową m...dę :)

ocenił(a) film na 9
Carey_Mahoney

Sam sobie strzeliłeś w kolano! Oczekujesz realizmu? Śmiem twierdzić że prawdziwy agent raczej wyglądałby właśnie jak De Vito a nie jak Sean Connery czy Roger Moore za najlepszych swych lat!

ocenił(a) film na 3
nevport

Hmmm...

Agent Tomek nie wygląda jak De Vito, tylko jak rasowy lowelas. O jakim strzale w kolano mówisz?

ocenił(a) film na 9
Rob_Rock

Taki z niego agent jak ...uwodził porzuconą aktorkę, która najlepszy czas już ma za sobą poczytaj sobie poważne źródła n/t pracy prawdziwego wywiadu i szkolenia oraz wyglądu agentów w ostateczności nawet książki Suworowa lub obejrzyj Akwarium. Mimo wielu błędów w nich też coś znajdziesz. Raczej większość agentów to "DeVito" niż "Connery"

nevport

Zacharski kolego. As wywiadu prl. Mało wiesz. Agenci wlaśnie wyglądają jak Bondy, sa przystojni. Polecam historię tworzenia Bondów, na kim Fleming się wzorował. Nasz agent Tomek latami rozpracowywał skutecznie, byl najlepszym agentem. To, że teraz władza (sądy etc.) chroni swoich czyli tvn - pazurową to naturalne, ale nie ma nic wspólnego z zarzutami o rzekomej nieudolności Agenta Tomka.

ocenił(a) film na 9
Wielki_ted

Po pierwsze nie jestem twoim kolegą po drugie ze wzgledu na charakter pracy mojego przyrodniego brata wiem na ten temat więcej niż ci się wydaje i znaaaacznie wiecej niż ty wyczytasz z najlepszych książek po trzecie jest to forum filmowe a nasza dyskusja nie ma nic wspólnego z filmem wiec kończe ten temat

nevport

Podalem przyklady, Ty się tylko emocjonujesz, widzowie ocenią kto ma racje.

ocenił(a) film na 3
yuno

Lepiej wypadłby już nawet Ron Perlman w roli hiszpańskiego konkwistadora, o ile ktoś byłby w ogóle skłonny w to uwierzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones