PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849230}
6,3 2 941
ocen
6,3 10 1 2941
Altered Carbon: Resleeved
powrót do forum filmu Altered Carbon: Resleeved

Kiedy?

ocenił(a) film na 6

Kiedy się dzieje ten film patrząc na wydarzenia w serialu?

Streelokv2

Akcja dzieje się rok po zakończeniu pierwszego sezonu.

Exody

A nie czasem rok po bitwie o twierdzę?

ocenił(a) film na 9
Ment200_filmweb

Też mi się tak wydaje

ocenił(a) film na 7
kudlacz89

Tak to też zrozumiałem

ocenił(a) film na 7
Exody

Akcja na 100 % jest przed pierwszym sezonem. Niestety więcej nie wiem

ocenił(a) film na 8
Streelokv2

Odpowiedź jest prosta, na początku Tanaseda mówi do Kovaca, że minęło rok od śmierci Quell i twojej siostry (chodzi o ten wybuch helikoptera z Reileen i Quell na pokładzie w trakcie ataku na twierdzę). Jak wiemy Reileen skopiowała tuż przed śmiercią świadomość. Animacja dzieje się rok po tym.


I tu jest pytanie
1) Czy Kovac wiedział, że Gina to Reileen tak naprawdę, miałem wrażenie, że w pewnym momencie się zorientował?
2) Czemu Reileen mu nie powiedziała? Jak się potem dowiadujemy w pierwszym sezonie, szukała go ciągle. Czemu przepuściła okazję?

ocenił(a) film na 6
inamorata

Ok dzięki już się zorientowałem. Zadałem pytanie przed obejrzeniem. Głupio zrobili, że to była jego siostra. Bo całe jej poszukiwania brata tracą sens. A jedyne co mi przychodzi do głowy na odpowiedź na drugie pytanie to, że nie miała gotowego planu na wytłumaczenie śmierci Quell. Wątpię, że się zorientował bo by połowa fabuły pierwszego sezonu nie miała sensu.

ocenił(a) film na 6
inamorata

no chyba że to zwykły filler, a w Japonii to bardzo znana praktyka.

ocenił(a) film na 8
Streelokv2

Ja mam taką teorię, że chciała go ukryć przed CTAC, którzy przecież polowali na Kovaca jako zdrajcę, a ona podówczas była ich agentką, więc pewnie jej przełożeni by się zorientowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones