PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467078}

Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek

Anne of Green Gables: A New Beginning
4,9 1 390
ocen
4,9 10 1 1390
Ania z Zielonego Wzgórza nowy początek
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek

Oglądam go właśnie i mam wrażenie że to nie jest Ania z zielonego wgórza. Jakiś dziwny ten fim. Czy w książce było tak to opisane, ksiązke czytałam dobrych kilka lat temu i moze nie pamiętam tego dobrze.

ocenił(a) film na 3
Angel_2

nie było...oj nie było...mnie się nie podoba, choć podobnie jak ty jestem w trakcie jej oglądania...

ocenił(a) film na 2
lusinda1

WTF. To moja pierwsza mysl jak zobaczylam ten film. Mój ukochany Gilbert nie żyje, nie ma Megan, wątek reżysera, matka Ani zginęła przez ojca, sam a ojciec to jakiś pijak... I jeszcze Diana... TO jej dzieci mieszkają na Zielonym Wzgórzu? I dlaczego nazywają się John i Daisy(jak dobrze zrozumiałam)

Fragaria

Też dzisiaj oglądałam ten film i powiem wam, że mnie się podobał
Jest to historia Ani z Zielonego Wzgórza zanim jeszcze została zaadoptowana przez Marylę i jej brata. Ponieważ film ten nakręcono dopiero po nakręceniu wcześniejszych filmów, które emitował polsat to historię tę przedstawiono w sposób taki a nie inny.

sandziaz

Witam Was,
tak samo jak Wy ogladałam dziś ta część i wg mnie jest to najgorsza jaka była... Pozostałe części są o niebo lepsze. Jest w nich utrzymany fajny radosny klimat. Tamte części mają to coś co przyciąga widza, niestety w tej tego brakuje (przynajmniej moim zdaniem). Najbardziej nie pasuje mi sama postać Ani. Megan Fallows jakoś lepiej ja pokazywała...

niunia

Nie wiem w ogóle po co tworzyć własne wersje Ani z Zielonego Wzgórza zamiast zwyczajnie skorzystać z książki. Beznadziejna wersja.

ocenił(a) film na 3
Rea

Wyjales/as mi to z ust. Jakas paranoja, no rzeczywiscie "NOWY poczatek", tam wszystko jest kompletnie niezgodne z ksiazka. Czegos takiego jeszcze nie widzialam. Anka gra w dodatku taka cierpietnice. Przeciez w ksiazce dziewczynka byla zawsze pozytywnie nastawiona, pelna wyobrazni.

Rea

TO JEST ADAPTACJA KSIĄŻKI !!! Autorka po latach napisała ostatnią część sagi. Jak na miłośników to mało wiecie... A treść jest taka a nie inna z racji prywatnych przeżyć samej autorki, która była nieszczęśliwa we własnym małżeństwie. Zacznijcie czytać, nie tylko oglądać.

ocenił(a) film na 2
Wendy_7

A możesz napisać jaka to książka, Szczerze mówiąc ja to czytałam z 10 lat temu i przeczytałam te które były u mnie w bibiotece, mogło jej nie byc, Teraz znalazłam że jest również książka o tytule Ania z złotego brzegu, Przeczytałą opis tej książki przed chwilą i mam wrażenie że to nie ta książka, fakt ze dziś nie obejrzałam 2 części, ponieważ po obejrzeniu 1 byłam bardzo zawiedzona
Więc może jest jeszcze jakaś???

ocenił(a) film na 3
Wendy_7

Nie jestem milosnikiem, ale przeciez pamietam jak w 1 czesci bylo napisane ze rodzice Ani zmarli gdy byla mala, poza tym w "Ani ze zlotego brzegu" Anka miala wiecej dzieci niz 2 corki, Gilbert poza tym zyl duzo dluzej niz w tym durnym filmie. Imiona dzieci Diany tez sa inne, wiec trudno ten film nazwac adaptacja.

Angelique_92

Oczywiście, że nie jest to żadna adaptacja! Montgomery nie napisała żadnej książki opisującej dzieje Ani przed przybyciem na Zielone Wzgórze. Jeśli już to zrobiła to Budge Wilson - "Droga do Zielonego Wzgórza". Tą książkę wydano w Polsce ROK TEMU. Film i tak odbiega od tego co się w niej dzieje... nowy początek to tylko mocno ubarwiona, INNA historia Ani.

Wendy_7

To nie jest adaptacja książki. Fakt, znalezione jakieś nowe fragmenty Ani, ale z tego co wiem, w Polsce są jeszcze nie znane. Podobno Gilbert tam nie jest taki święty. Ale wątpię , by pisarka zmieniła też to, co wcześniej napisała o przeszłości Ani! Albo o liczbie jej dzieci. Czy Twój komentarz ma znaczyć, że czytałeś tą "nową" część?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones