PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467078}

Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek

Anne of Green Gables: A New Beginning
4,9 1 390
ocen
4,9 10 1 1390
Ania z Zielonego Wzgórza nowy początek
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek

Z filmem nie ma za wiele wspólnego, a nie mówiąc juz o ksiażce.Tragedia .

ocenił(a) film na 4
krystynalubicz8

Film nie byłby najgorszy gdyby nie to, że tytuł zaczyna się: Ania z Zielonego Wzgórza, a z książką ma jedynie wspólnych bohaterów. Jakby ktoś nie mógł nakręcić Rilli ze Złotego Brzegu.

krystynalubicz8

Zgadzam się z tobą. Skąd oni wzieli tę historię???

JuliaLiza

ktoś to cholerstwo wyssał z palca... chcieli nakręcić kolejną część i wymyślili historie Ani zanim trafiła do Zielonego Wzgórza. w/g mnie ta część w ogóle nie potrzebna i szajs cholerny...

adrpawe

Oglądałam trochę ale już od początku był zniechęcający więc przestałam.

JuliaLiza

ja prawdę mówiąc oglądałem cały film, jak pierwszy raz był na Polsacie, bo byłem ciekawy tego filmu, był w 2 częściach jak inne i już mi się 1 nie spodobała, ale zobaczyłem 2 bo chciałem się dowiedzieć jak się to skończy :P

adrpawe

A druga lepsza czy gorsza?

JuliaLiza

obie na tym samym poziomie :P

adrpawe

Aha

krystynalubicz8

beznadzieja, flaki z olejem jednym słowem DUPA

krystynalubicz8

Dziwię się, że Shirley MacLaine wzięła udział w tym gniocie.

krystynalubicz8

mi się coś kojarzy, że była książka opisująca historię Ani Shirley przed Zielonym Wzgórzem. nie pamiętam autorki. w każdym razie fabuła tyle miała wspólnego z Anią, że była Ania, miała rude włosy i była sierotą - pozostałe elementy były już tylko fantazją autorki. być może to na jej podstawie nakręcony został ten właśnie film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones