PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015510}
5,1 18 992
oceny
5,1 10 1 18992
6,2 41
ocen krytyków
Apokawixa
powrót do forum filmu Apokawixa

Dno dna

ocenił(a) film na 1

Gorszego filmu nie było od 20 lat. Jeśli to miał być pastisz to wyszedł paździerz i drewniane aktorstwo. Dla rechotu gimbazy.

ocenił(a) film na 1
Pani_Klientka

Dokładnie, co prawda gibazy to już nie ma jako takiej, ale nastolatki porechotają. Ja tylko się bałam że na koniec puszczą kadry z tym jak wyglądały nieudane sceny... to byłoby dopiero dno dna. Taki film jest śmieszny ale tylko dla osób zaangażowanych w jego powstawanie.

Multivein

Gimnazjów już nie ma, ale gimbaza została. (Tak samo, jak konwencji Tir już nie ma, ale tiry zostały). Określenie to weszło do języka na stałe jako całkiem trafnie charakteryzujące typ młodzieży w pewnym wieku, czyli młodzieniec z sianem w głowie zamiast mózgu.

ocenił(a) film na 1
eltoro10000

Nie sądzę, żeby gimbaza się zaśmiała.

ocenił(a) film na 7
Pani_Klientka

Dosłownie film skierowany jest dla młodzieży i od początku był na taki reklamowany, więc chyba raczej logiczne, że "gimbaza" się pośmieje. A aktorsko moim zdaniem bardzo dobrze sobie poradzili. Nie mówię, że skala światowa, ale w film się wpasowali

sylwuska18

wez dziewczyno zniknij z sieci i w ogole najlepiej nie odzywaj sie do obcych ludzi. Niech tylko twoja rodzina wie, ze jestes taka tępa.

ocenił(a) film na 7
lolipezet

W Twoim wypadku polecałabym nawet do rodziny się nie odzywać

lolipezet

Zazwyczaj nie wtrącam się do czyichś kłótni, ale poniżyć dziewczynę za to, że wyraziła swoją opinię na temat jakiegoś filmu i zrobiła to w sposób całkowicie normalny, to trzeba mieć chyba syf zamiast mózgu.

ocenił(a) film na 1
Pani_Klientka

Ten film to wielkie GÓWNO, a rola Alicji Wieniawy to mała SRAKA. Tak obiektywnie można podsumować to COŚ. Te bezrozumne oszołomy, które wymyśliły to coś powinny mieć absolutny zakaz tworzenia czegokolwiek. Jeśli nie mieli pomysłu na cokolwiek wartego oglądania, to jakimś plusem byłoby ubranie Alicji w strój kąpielowy jak to robiono z innymi, lub zaaranżowanie jakiejś scenki z jej udziałem. Ale NIE, bo pajace tworzące to gówno postanowiły, że jej rola to musi być takie samo gówno jak ten cały film. Do tego maksymalnie nudna. Tylko splunąć na jej postać w tym filmie.

ocenił(a) film na 4
Pani_Klientka

Nawet młodzi się nie śmieją. Mam nadzieję, że to celowo tak złe było.

ocenił(a) film na 1
Pani_Klientka

Jest gorszy. ,,pan samochodzik"

ocenił(a) film na 9
Pani_Klientka

Jesli to oceniles na 1 to zastanawiam sie jak oceniles Katyn lub The Room

ocenił(a) film na 4
Pani_Klientka

Myślę, że normalne nastolatki raczej też uśmiechną się z politowaniem na ten film. Uwielbiam, jak za każdym razem takie filmy o nastolatkach dla nastolatków tworzone są przez ludzi, którzy mają niezaktualizowaną bazę danych i przelewają swoją dziwaczną wizję młodych ludzi na ekran myśląc, że trafili w dziesiątkę. Żenuła, nic nowego.

Pani_Klientka

Moim zdaniem ten film to jednak byl bardziej na serio, horror z przymruzeniem oka. Prawdziwy pastisz to Piotrek Trzynastego (swoja droga tez gral Pazura) i do tego filmu nawet wracam, jak chce sie upodlic. Apokawixa to wysoko budzetowa (jak na Polske) wydmuszka.

ocenił(a) film na 7
Pani_Klientka

Gimbaza to chyba Ty. Ja się zastanawiam jak nie można dostrzec w tym filmie materiału na analizę na kilkanaście stron, tak tam tam gęsto od tematów i odniesień interteksualnych...

ocenił(a) film na 7
Pani_Klientka

Wiadmo ze Pandemia covid-19 była fałszywa, a Tusk i jego opozycja chcieli wszystkich pozamykac.

ocenił(a) film na 1
vAkatsuki

Co ty bredzisz?

Pani_Klientka

A mnie urzekło pokazanie głupoty młodych ekolożek . Ich głupie zachowania i teorie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones