PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015510}
5,1 18 992
oceny
5,1 10 1 18992
6,2 41
ocen krytyków
Apokawixa
powrót do forum filmu Apokawixa

poczucie humoru może dla 13 latków, chociaż nie jestem też o tym przekonany. Gra aktorska drewniana, montaż zdjęć słaby, no i efekty specjalne na poziomie trudnych spraw.

ocenił(a) film na 1
Fisher_Bob

Dokładnie, też widzę tam efekty specjalne rodem z trudnych spraw. Drewniana gra aktorka - lepiej bym tego nie ujęła. Fabiański ich trochę ratował. Nawet żarty z pandemii wyszły na bardzo poprawnie politycznie. Ale zombiaki im się udały. Nawet śmiechłam.

ocenił(a) film na 3
Fisher_Bob

Niestety się zgadzam. Miałam duże oczekiwania, a totalnie się zawiodłam. "W lesie dziś nie zaśnie nikt" było o wieeele lepsze- lepsze efekty i bardziej trzymało w napięciu moim zdaniem.

ocenił(a) film na 2
Fisher_Bob

Dokładnie. Byłam skłonna wyłączyć w połowie, ale czytając niektóre opinie sugerujące dobrą końcówkę, wytrwalam.. niestety zmarnowany czas. Nie polecam

ocenił(a) film na 3
Fisher_Bob

Dałem radę 30min. Nie pasuje konwencja. Żarty za miekkie. Efekty nędzne.

ocenił(a) film na 1
Fisher_Bob

Ten film to wielkie GÓWNO, a rola Alicji Wieniawy to mała SRAKA. Tak obiektywnie można podsumować to COŚ. Te bezrozumne oszołomy, które wymyśliły to coś powinny mieć absolutny zakaz tworzenia czegokolwiek. Jeśli nie mieli pomysłu na cokolwiek wartego oglądania, to jakimś plusem byłoby ubranie Alicji w strój kąpielowy jak to robiono z innymi, lub zaaranżowanie jakiejś scenki z jej udziałem. Ale NIE, bo pajace tworzące to gówno postanowiły, że jej rola to musi być takie samo gówno jak ten cały film. Do tego maksymalnie nudna. Tylko splunąć na jej postać w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

A oszołomy, które piszą takie komentarze powinny mieć zakaz wypowiadania się na forach publicznych. Kultura na 'najwyższym' poziomie. Pajac to lekarz, który Cię odbierał przy porodzie ;)

ocenił(a) film na 1
Silver_Hazee

Ty tępy gnoju. Ten film to takie samo gówno jak ty. Nic dziwnego że sraka broni srakę.

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

Hahaha. Innej odpowiedzi się nie spodziewałem. Wiadomo jak głupi jest przeciętny człowiek, a trzeba zdać sobie sprawę, że połowa jest jeszcze głupsza ;) idąc Twoim tokiem rozumowania: nie oglądajcie tego, bo Mi się to nie podoba, a wszyscy co mają inne zdanie to pajace. Ale rozumiem, że Twój poziom intelektualny nie pozwala pojąć prawdziwego sensu tego typu filmów . Ale pociesze Cię, gdyż ludzie głupi są szczęśliwsi. Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz. Także szczęśliwego życia ;)

ocenił(a) film na 1
Silver_Hazee

Twój poziom intelektualny prezentuje ameba. Żal ciebie ułomny kretynie. Obejrzałeś typie maksymalne gówno które jak przygłup oceniłeś 7/10 i jeszcze srasz się na ludzi, którym to łajno się nie podoba.

ocenił(a) film na 4
Fisher_Bob

Poczucie humoru dla 13-latków, ale ja, 12-latek się nie śmiałem xd. Po prostu słabe filmidło, choć ma momenty.

ocenił(a) film na 1
Ignacy_Szczukowski

to dno dna

ocenił(a) film na 4
Fisher_Bob

Warto obejrzeć Karwowskiego xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones