PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015510}
5,1 18 992
oceny
5,1 10 1 18992
6,2 41
ocen krytyków
Apokawixa
powrót do forum filmu Apokawixa

Film nie ukrywał od zapowiedzi, że będzie kiczowatym hołdem w nowym sosie - i tego się spodziewałem, dokładnie to dostałem. Dla mnie piękny film i dawajcie drugą część :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
WitcherEzio

Ty tak serio?

ocenił(a) film na 1
WitcherEzio

Ten film to było GÓWNO. Nic gorszego nigdy nie widziałem. A roli siostry Wieniawy to jakaś sraka.

ocenił(a) film na 6
pawel_nowakk

Nie zesraj się, ok? Zrób lepszy film, czekamy.

ocenił(a) film na 1
Fan_Seriali

Nie jestem reżyserem, ale ten film to dno.

Fan_Seriali

zrob lepszy film* az bym ci lepe na pysk dal za to co napisales. Jak ja gardze takim ludzkim goownem.

ocenił(a) film na 4
WitcherEzio

Są filmy tak słabe, że aż dobre - ten jest tylko słaby

ocenił(a) film na 6
Veselar

To czekamy na jakiś twój film

ocenił(a) film na 4
Fan_Seriali

klasycznie idiotyczny argument - rozumiem, że krytycy sztuki muszą coś stworzyć, by mieć prawo do krytyki?

Veselar

ten fan to straszny kretyn. Tacy ludzie nei powinni miec prawa do wypowiadania sie glosno.

ocenił(a) film na 1
WitcherEzio

Ale czym ten film wg ciebie miał być? Horrorem na pewno nie, klasykiem o zombie też nie. Parodią filmu o zombie też nie. To czym?

ocenił(a) film na 7
WitcherEzio

Dokładnie! Miał być kiczowaty film o zombie i jest, ubawiłam się, że hej ;) :)

individuel

Ja się uśmiałam :D To miała być komedia i była. Z polskim akcentem. Jak na polskie filmy to naprawdę dobry :)

ocenił(a) film na 1
elleri

Ten film nie miał żadnych zalet. Ani śmieszny, ani ciekawy, ani dobra muzyka, ani dobra fabuła czy postacie. Całkowity brak zalet. Dno dna.

ocenił(a) film na 3
WitcherEzio

Film beznadziejny, aktorzy okropne facjaty - Kamil no syn Zeta z Akademii Policyjnej no jak dwie krople wody! Max - Boże jaka końska morda! - Piękne w tym filmie to były tylko Aga i Tola - absolutnie nic więcej!!!

WitcherEzio

Dobry film? Warto zobaczyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones