PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3914}

Arachnofobia

Arachnophobia
6,0 10 694
oceny
6,0 10 1 10694
6,0 4
oceny krytyków
Arachnofobia
powrót do forum filmu Arachnofobia

Zakladka Ciekawostki dotyczaca tego filmu to stek bzdur nie wiem kto to pisal ale nie mial o tym zielonego pojecia.Po pierwsze duze pajaki to nie tarantule,angielskie tarantulass znaczy ptasznik a tarantule to pajaki z rodziny Lycosa. Pajak Lycosa tarantula zyje we wloszech i tyle na temat.
A zeby napisac ze pajaki mozna tresowac to juz trzeba byc debilem,nie da sie wytresowac zadnego pajaka jak ktos to zrobi lub pokaze mi takiego pajaka stawim mu wszystko co zechce
Wezcie nie wciskajcie ludziom takich kitow bo tu sie drugi "Fakt" zrobi
nie no jeszcze mi sie smiac chce :DDDDDDDDDDD macie lepsza wyobraznie jak tworcy tego dennego filmu :D

kriskaf

a tu macie kilka z moich pupilkow: http://aldi7x.fotosik.pl/albumy/210253.html
pajak na pierwszej fotce to najwiekszy pajak na ziemi wpisany do ksiegi rekordow Guinnessadorasta do 30 cm rozpietosci odnozy kiedy byla robiona fotka to byl jezcze maly teraz ma 22 cm ale podrosnie jeszcze :)zreszta mam takie 2 obie samiczki :))

kriskaf

Dokladnie ... czytalem slowo "tresowane" kilka razy, bo nie moglem uwierzyc, ze dobrze czytam i niczego nie pomylilem :D Jak mozna niby wytresowac zwierze ktore kieruje sie wylacznie impulsami i instynktem samozachowawczym. Smiech na sali.

kriskaf

Nie wiadomo kto jest większym kretynem, ten który napisał w ciekawostkach te bzdury czy ten, który je zatwierdził. A film wcale nie był taki zły, wręcz przeciwnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones