PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539666}

Arktyczny podmuch

Arctic Blast
4,5 4 973
oceny
4,5 10 1 4973
Arktyczny podmuch
powrót do forum filmu Arktyczny podmuch

Poraszka

ocenił(a) film na 1

Zadko zdarza mi sie nie oglądnąć filmu do końca , ale takiego dna jeszcze nie widziałem . W tym filmie nic sie nie dzieje nie wiem kto tak wysoko ocenił ten film. To jak szybko zamarzają budynki itp w temp -70 stopni jest śmieszne i ta mgła jak by ktoś gaśnice uruchomił.NIE OGLĄDAJCIE SZKODA NAWET PARU MINUT.

marycha600287

W sumie fakt - efekty specjalne żałosne, a gra aktorska słaba. Dałem 4/10, bo film nie był najgorszy. Jest bardzo, bardzo dużo innych, przy których ta produkcja to arcydzieło.

ocenił(a) film na 5
TylkoOnTuStoi

Zgadzam się, film kiepski , broni się tylko tym, że widoki fajne ..

marycha600287

To coś to mega dno!A ten angielski tak mnie denerwował że musiałem wyłączyć

marycha600287

Co to jest PORASZKA?
Oglądnąć? OBEJRZEĆ jeśli już :/

Coraz więcej analfabetów ma dostęp do internetu i do możliwości wypowiedzi :/

ocenił(a) film na 6
baba_yaga

Też mnie to przyciągnęło niczym magnez do tego tematu, uznajmy że o to chodziło autorowi.

ocenił(a) film na 2
theart

Wymądrzać się to pierwszy, ale dostrzec różnicę między magnezem a magnesem to już nie ma komu.

baba_yaga

Zapomniałaś o "żadko" i tez nie wiem co to jest "poraszka" :)

baba_yaga

Ja wiem ...i nie co ale kto to jest? Super fantastyczna dziewczyna Kasia Poraszka z mojego roku.
Jedyne to co mnie zastanawia to skąd marycha Kasię zna? Wszakże jest ona młodą marychą rocznik 87. Ale co mi tam..... Kasia jest po AWFie a marycha jak widzę po wypowiedziach wcześniejszych interlokutorów po polonistyce. Pozdrawiam Was za tak łagodne obejście się z marychą już wywietrzałą ;-)

marycha600287

Nie przejmę się opinią filmu którą pisał kompletny analfabeta i debil. Weź się do słownika a nie do filmów.

marycha600287

"poraszka" to twoja ortografia :*

Marcin777J

poraszka, żadko, oglądnąć...Na taki błędy ortograficzne aż mój pies zaczął szczekać.
A film naprawde jest taki tragiczny? Opis ma interesujący, zastanawiam się nad obejrzeniem.

marycha600287

Porażką było umieszczenie "poraszki".

marycha600287

Twój poziom wypowiedzi jest nie tyle "poraszką" co "poraszkom" :D

martinos1985

ja podejrzewam prowokację założyciela wątku, bo przecież nie można być aż tak................ brakuje mi słowa

użytkownik usunięty
marycha600287

"PORASZKA" o ja pier...le!!! Kto Ci włączył komputer bo nie wierzę że sama tego dokonałaś... !!!

kocham Ciebie! ;-P

wesoly71

Łatwo jest obrarzac człowieka, ale pomyśleć rze ktoś morze mieć na taka anomalie odpowiedni papier z racji dyslekcji to już nikt nie był na tyle mondry.... :-P :-P :-P :-P :-*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones