PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650273}
7,9 2 475
ocen
7,9 10 1 2475
Art of Freedom
powrót do forum filmu Art of Freedom

Tuż po fragmencie o śmierci Kukuczki jest mocna sekwencja filmowa, ktoś spada w przepaść,
widac spadające, potem toczące sie cialo.... wszystko to sugeruje, że to właśnie On. Ale przecież
ciala Kukuczki nie odnaleziono ...../ tylko oficjalna wersja dla firmy ubezpieczeniowej mówi o jego
odnalezieniu i pochowaniu w szczelinie lodowca/ .... Ten materiał filmowy jest więc SPORYM
NADUŻYCIEM. Jak na film o charakterze dokumentalnym chyba nie do zaakceptowania. Czy ktoś z
Was wie czyją smierć nam pokazano ..............................?

Thathco

nie uważam, że to nadużycie. scena po prostu pomaga widzowi wyobrazić sobie tą tragedię, gdy kukuczka odpadł od ściany i spadł w dół. ale również sie zastanawiam kogo tu pokazano.

aroina

W 2-óch dokumentalnych filmach o Kukuczce też są te sceny. To jest po prostu rekonstrukcja, albo śmierć innego himalaisty. Zresztą jakie to ma znaczenie.

ocenił(a) film na 8
Thathco

Wydaje mi się że ten film jest z jednej z innych wypraw Kukuczki gdzie albo on sam albo jego parter odpadli od ściany i to zostało nagrane. Kiedyś widziałam film dokumentalny, który o tym opowiadał. Sam Kukuczka na pewno miał inny epizod gdzie zjechał ze ściany i nic mu się nie stało... ale nie wiem czy to akurat ten incydent został pokazany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones