PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659803}
5,6 83 872
oceny
5,6 10 1 83872
3,5 19
ocen krytyków
Assassin's Creed
powrót do forum filmu Assassin's Creed

Kupiłem cz 1 i 2 gdy w biedronce no i pytanie do graczy jakie tam są misje bo na razie nie mam na czym odpalic tych gier obu .Czy są jakies kody jak jest gra żeby pobrac ? Jak to jest co tam trzeba przejsc jakie tam są zadania w assassins cred do ltzejscia chodzi o gry z lat 2007 I 2009 wiecie jakie tam są misje bo ja nie wiem kogo tam on ma zabic co dokładnie ma tam cos odnaleźc czy czegos szuka tam ? Czy musze jakies miec do tej gry kody żeby mnie działała I żeby móc się poruszac tam w grze ? Może jakiś gracz assasina wie jak przejść misję co tam jest do wykonania ? Jakie misje są w tych częściach do zrobienia ? Z opisu 2 wiem że msci się za zabicie jego rodziny czy tam o zdradę jego najbliższych .No ale chciałem wiedzieć czy muszę mieć jakieś kody żeby tam móc je użyć w grze .

użytkownik usunięty

Mam wersja reżyserska chodzi o grę no i że teraz jakie tam są misje w grze bo akcja wiem że Jerozolima rok 1191 okrutne czasy trzeciej krucjaty .No i co mam tam robić jako ten asasyn ? Druga część tak jak powyżej poszukuje zemsty na tych ,którzy zdradzili moja rodzinę .No ciekawa się zapowiada ale może ktoś przybliżyć misję jakie tam są co tam wykonuje dokładnie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones