PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659803}
5,6 83 872
oceny
5,6 10 1 83872
3,5 19
ocen krytyków
Assassin's Creed
powrót do forum filmu Assassin's Creed

No cóż..

ocenił(a) film na 6

Film jako ekranizacja jest całkiem niezły (6) - na pewno lepsze to niż hitman :) Gdyby reżyser poświęcił trochę więcej minut filmu dla świata "wspominanego" a przy tym dodał jakieś wyrafinowane, ciche i znakomicie przygotowane morderstwo jakie to się dokonywało w grze, to na pewno dałbym ocenę dwa lub nawet trzy gwiazdki większą. Niestety dla gracza film wciąż pozostawia pewien niedosyt, który zauważyłem nie da się przekazać łatwo w ekranizacji a chodzi mi konkretnie o te kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin, które spędzamy w grze i świat w niej pokazany staje się też po części naszym światem.

ocenił(a) film na 6
bogaczjakub

Pierwszy raz film tak bardzo przypomina mi grę... w obu przypadkach nienawidziłem akcji osadzonej współcześnie :) Za mało tu było assassinów a za dużo abstergo, wolałbym poznać historie Aguilara i Marii niż Lyncha i Sofii. Ode mnie film dostał oczko wyżej za wiele smaczków związanych z grą takie jak skok wiary czy kredo assassynów, które trochę niepotrzebnie zostało tu przedłużone i wyjaśnione. W oryginale brzmi to lepiej i dawało do myślenia. Myślę, że gdyby zekranizowali historię Ezio było by dużo lepiej, przynajmniej dla ludzi nie związanych z grą a dla fanów mogło by wyjść różnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones