PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31770}

Atak rekinów

Shark Attack
3,4 503
oceny
3,4 10 1 503
Atak rekinów
powrót do forum filmu Atak rekinów

Większość z nas miała już okazję (nierzadko wielokrotnie) zapoznać się z niebotycznie boskimi efektami filmu Atak rekinów 3: Megalodon. Dla przypomnienia, to to dzieło, w którym zły rubasznie chichoczący przedsiębiorca wjeżdża skuterem prosto w film przyrodniczy o rekinach. Bestie z morza, to wysoce kreatywny tytuł filmu Shark attack, będący niczym innym jak pierwszą częścią serii. Jak ewoluowała, by stać się tym czym się stała? Przekonamy się już w najbliższy wtorek, 03.09 o 21:30 w Tv6.

Valdoraptor23

Obecny, tylko pogoda nie pasuje do tropikalnych klimatów filmu, ale film na pewno nas rozgrzeje, na przykład w ten sposób że będziemy pisać dużo komentarzy bo będzie tak emocjonujący ten film :).

FranzHalski

też będę raczej

FranzHalski

Hehe, wiedziałem że dziś będzie padać. Merkury nisko latał xD

Valdoraptor23

Obecna! :-) oglądam, ale zajrzę do komputera za jakąś chwilę! Miłego seansu życzę!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dobry wieczór :) Zasiadam i czekam na te bestie :) Znaczy się, że to Atak rekinów, rozumiem? :) To do brze, bo nigdy tego nie widziałam :)

hapibo

Ja też nie. Coś się spóźnia ten film, proszę Państwa.

Valdoraptor23

Zaczyna się
Nie wiem czy dam rade obejrzeć cały bo mi się zaczęło ranne wstawanie

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

szkoła?

hapibo

Tak

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

jakis profil?

hapibo

Pierwszy rok w technikum- Technik Logistyk

Katharsisss

Oooo to powodzenia! :)

Valdoraptor23

Dzięki

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

Dokładnie, trzymam kciuki!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

11 minut - karygodne!!!

hapibo

Merkury przelatywał xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

zakłócił czasomierze! o tak! i jakos sie ciemniej dzis szybciej zrobilo... precz z merkurym, precz z merkurym!!!

Valdoraptor23

Ale mają wolny internet prawie tak wolny jak ja

hapibo

Już myślałem że rekiny wejdą na pokład xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

a może ci panowie będą robic za te bestie z morza...? :P

hapibo

Bestie z latarką.

A temu panu co wpadł można powiedzieć tylko: UCIEKAJ Z WODY xD

hapibo

No i się już od początki biją pałkami

FranzHalski

A co jak się okaże że jest tu jakiś główny zły pan o nazwisku Shark który zaatakował? xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

jednak nie.... juz te bestie pływają :D hurrraaa!!!

hapibo

Przegląd rekina jak w Szczekach.

Valdoraptor23

Rekin gumowy nie komputerowy, prawie jak w "szczękach" o efekty specjalne jeszcze przed epoki painta i dobrze bo rekinek nawet ładnie wygląda

FranzHalski

Tak, ale przy okazji rozwala mnie, że w tych filmach cokolwiek wpisze się w sieci, np "Atak rekina" to wyskakuje dokładnie ta jedna jedyna potrzebna strona, o interesującym ich rejonie i zagadnieniu. Żadne "Gołe laski z rekinem XXX - zobacz!", czy "Lampa w kształcie rekina - jedyne 49.99!"

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

wiec to oznacza, że rekiny cieszą sie dużym respektem :):):) co sie chwali, zwłaszcza w przypadku naszych upodobań :)

ocenił(a) film na 2
FranzHalski

Rany julek, jedno ujęcie a wy juz wszystko widzicie... jak tak mysle to ja nie jestem spostrzegawcza w ogóle! Albo sie nie znam po prostu :)

hapibo

Co oni mu robią? zostawić tego biednego rekina. Mam nadzieje że pożre tych patologów

hapibo

Rety, oczywiście że złapali dokładnie tego jednego jedynego rekina i akurat nie strawił tej ręki. No cóż, widać początki scen typu zwierzęta świata zjadają skuter i ponton.

Valdoraptor23

"Gdzie ten kierowca?"

A tu Ace Ventura wjeżdża xD

Valdoraptor23

rekin się buja przy lusterku

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

fajnie, pan kierowca jako świr w filmie, ciekawe czy rekinki też go pochłoną? :)

hapibo

Z twarzy taki Stallonowaty xD

A ten główny bohater, wykapany Jaime Lannister!

hapibo

Oooooo, laboratorium naukowca z Człowieka-rekina, nawet karpie w akwariach te same xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

o nie, kolejnego porodu martwego płodu nie zniosę!

Valdoraptor23

cóż to za teoria że najpierw musiała go zranić jakaś inna drapieżna ryba żeby dopiero rekin przypłynoł i pożarł
To oni nie wiedzą że rekin może tak sam z siebie dla zabawy i z nudów pożreć cokolwiek???

Katharsisss

No właśnie albo z czystej "maszynodozabijanialności"

hapibo

W rekinie znaleźli zegarek, teraz siedzą i myślą czy rekiny będą jeśc rybaków, bo rybacy są wkurzeni, bo nie mogą łowić rekinów

FranzHalski

Rybacy chcą wygonić Lannisterów z baru! W dyby ich!

ocenił(a) film na 2
FranzHalski

nie nie... myslą, czy go nastawić na nowo i sprzedac na allegro czy ku pamieci zmarłego zostawic na zegarku jego ostatnia godzinę!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

cześc Wszystkim
chcialem zgłosić swoją obecność oglądam od początku ale się tutaj nie udzielałem :)

skompy18

Witamy cię

skompy18

Witaj :)

Ale to głupota, mail nie został do końca wysłany, więc doszedł kawałek - Pfff, jasne.

Poza tym, jakie tam bogate Murzyny, jeden poświęcił własną butelkę żeby tulipana rozbić.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

to tak specjalnie na potrzeby filmu aby nikt ich nie oskarżył o rasizm

ocenił(a) film na 2
skompy18

a ha! wkraczasz akurat w scenie kiedy pan przystojniak pogłaskał pogrążona w żałobie siostre zmarłego! coś mi tu śmierdzi... zwęszyłes romansik? :P

hapibo

NIE PLUSKAJ!

Valdoraptor23

BO ZAATAKUJĘ

hapibo

główny bohater przypomina mi ciągle Viggo Mortensena!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones