PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31770}

Atak rekinów

Shark Attack
3,4 504
oceny
3,4 10 1 504
Atak rekinów
powrót do forum filmu Atak rekinów

Większość z nas miała już okazję (nierzadko wielokrotnie) zapoznać się z niebotycznie boskimi efektami filmu Atak rekinów 3: Megalodon. Dla przypomnienia, to to dzieło, w którym zły rubasznie chichoczący przedsiębiorca wjeżdża skuterem prosto w film przyrodniczy o rekinach. Bestie z morza, to wysoce kreatywny tytuł filmu Shark attack, będący niczym innym jak pierwszą częścią serii. Jak ewoluowała, by stać się tym czym się stała? Przekonamy się już w najbliższy wtorek, 03.09 o 21:30 w Tv6.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

daje 2 i to naciągane

ocenił(a) film na 2
skompy18

ja dokładnie to samo!

ocenił(a) film na 2
skompy18

ten film o rekinach był dosłownie katastroficzny!!! :):):)parafrazując ostatnie filmy katastroficzne, które miały taką akcję, jak staruszka na wózku w tour de pologne!

ocenił(a) film na 2
hapibo

uciekam bo te minuty spedzone na ogladaniu tego spowodowały że uszło ze mnie zycie i pozytywne nastawienie
dobranoc wam :)

hapibo

Ode mnie 3 za dobre ujęcia rekinów bez CGI. Tak, za tydzień druga część. No to dobranoc wszystkim wytrwałym :)

Valdoraptor23

Ja niestety do wytrwałych nie należe zasnołem niedługo po pierwszych reklamach

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

ale przynajmniej nie miałeś problemu za zaśnięciem, to się chwali!! :)

hapibo

Ze spaniem nigdy nie mam problemów

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

może ta druga część będzie bardziej żwawa i rekiny bardziej łakome! :)

Valdoraptor23

Dopiero zauważyłem temat, chociaż koleżanka Haribo...Harbo...Hasbro...Harpun...nie...yyyy...zawiadamiała mnie o projekcji ! Kurczę...! Kolejna perła z kalendarza nieobejrzana ! :((

ocenił(a) film na 2
ipsilon

wrrrrrrrrr...........@#$%^&*@#$%^&@#$%^&*!!!!!

hapibo

Habspurg ?

ocenił(a) film na 2
ipsilon

[foch oficjalny!!!]

hapibo

Yyyy...przepraszam, miał być oczywiście Hamburg !!! Klawiatura mi się omsknęła ! :(((

hapibo

:)))

Habipuś, no nie gniewaj się już na mnie ! :(

ocenił(a) film na 2
ipsilon

[będę!]

hapibo

O masz Ci los ! :(

To chociaż powiedź, jak mogę zmyć me grzechy i zrekompensować Ci zadane bolesne straty moralne !? :(

ocenił(a) film na 2
ipsilon

250 zł i masaż stóp do tego!

ocenił(a) film na 2
hapibo

plus wat - oczywiście!!!

hapibo

Ipsilion oglądałeś Pulp Fiction? tak więc radze się przed tym masażem stóp nieźle się zastanowić bo możesz źle skończyć wyrzucony z dużej wysokości na szklany daszek przez Adiego :)

Katharsisss

Cholera...oglądałem. Co prawda nie wszystko zrozumiałem, bo akurat miałem dosyć mocno nałożony kask na głowę i uciskał mi zakończenia nerwowe...ale scenę pamiętam...cholera jasna...:(

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

pulp fiction to jeden z moich ulubionych filmów, majstersztyk :) niedoczekanie nasze, co by to puścili kiedyś na naszych kanałach, żebyśmy mogli wspólnie sie uśmiać :)

hapibo

Jezuuuuuuuuu słodki, ale drożyzna !!! I jeszcze VAT dowaliła...i masaż ! Coś drogo mnie ta impreza będzie kosztować, coś czuję...idę na wódkę z kawałkiem łodygi rabarbaru...:(

ocenił(a) film na 2
ipsilon

hihihihihihihihihi ;PPPP

ocenił(a) film na 2
ipsilon

ps. czegóś zmienił zdj?! tamte było kolorowe :)

hapibo

Masz to samo zdjęcie na blogu u mnie w zdjęciach ! Na awatar się nie nadawało, bo za małe ! :PPP

Valdoraptor23

Czy coś ogólnie się szykuję do oglądania...bo taki jestem ostatnio zacofany...jakiś taki przedwojenny, baaa nawet przedpotopowy...:(

ipsilon

Wszystko jest na tablicy. A Bestie z morza to naprawde żadna strata, uwierz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones