PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630041}

Automata

Autómata
5,9 16 254
oceny
5,9 10 1 16254
5,0 3
oceny krytyków
Automata
powrót do forum filmu Automata

wielbicieli SF, bardzo podobny do RepoMen, mam apel do wielbicieli "Drzewa życia" i "Pod skórą", nie zaniżajcie oceny tego filmu, bo wam się nie spodoba, po prostu go nie oglądajcie.

ocenił(a) film na 8
jaycutler

Potwierdzam!!

ocenił(a) film na 10
ari78

potwierdzam

ocenił(a) film na 6
jaycutler

Tego typu wpisy są szczerze bezcelowe. Bo skąd niby mam wiedzieć, że film mi się nie podoba skoro każesz mi go nie oglądać?
Oczywiście obejrzałem i dopiero potem oceniłem według swojego uznania. Film niestety jest nierówny i nie wykorzystuje początkowego potencjału, przez co zasłużył na takie oceny jakie ma w większości. Naturalnie każdy może się z tym nie zgadzać i ma własną opinie. Ale taką można wystawić dopiero po seansie, a nie przed. Prawda, czy się mylę?

ocenił(a) film na 6
bannQ

podpisuje się, film w drugiej części wyraźnie się sypie

ocenił(a) film na 4
jaycutler

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, na czym ten portal polega. To ja wyjaśnię. Ludzie oglądają filmy, a później je oceniają. Według własnej, subiektywnej oceny. Wszystkie te oceny są podliczane i składają się na jedną całość. Tak, uważam, że film był słaby. I oceniłam według mojej subiektywnej oceny. Ty oceniłeś według Twojej. Tak wygląda ten portal. Ja nie płaczę nad tym, że moje ulubione filmy mają słabe oceny. To tylko internet, obudź się. Wyloguj się i zacznij żyć, oglądać takie filmy które lubisz, nie patrząc na to, że ktoś je ocenia źle. Tak po prostu jest, każdy ma inny gust. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Eivkaa

nie tłumacz mu nie każdy musi wszystko rozumieć xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones