PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630041}

Automata

Autómata
5,9 16 258
ocen
5,9 10 1 16258
5,0 3
oceny krytyków
Automata
powrót do forum filmu Automata

Dla miłośników gatunku + świetny klimat i ścieżka dźwiękowa. Trochę zabrakło wykończenia scenariusza na 9 gwiazdek i może odrobiny więcej informacji o post-apokaliptycznym mieście/świecie, bo mam pewien niedosyt i niezłomne przekonanie, że tu twórcy mogli zdecydowanie więcej poszaleć ;)

ocenił(a) film na 7
kola666

Miałem napisać podobny post, ale skoro już jest to podpisuję się pod nim.

ocenił(a) film na 8
Ensifer

A dziękuję ;)

ocenił(a) film na 6
kola666

Nie wiem czy łubudubu to to samo co łubudu ale jeśli tak to korzystając z okazji miłośnikom S-F łubudu polecam np. Split Second, Timecop'a ewentualnie Universal Soldier :)

ocenił(a) film na 8
kola666

Zdecydowanie film do przemyślenia. Dzisiaj właśnie znajdujemy się na progu wielkiej eksplozji automatyki w każdej dziedzinie - od kierowców po spikerów kolejowych, od automatów bojowych po nauczycieli tańca. Jakie to będzie miało skutki i dokąd nas to zaprowadzi, to temat dla bardzo długiej dyskusji

ocenił(a) film na 8
kola666

... ale i tak wyszło bardzo dobre kino SF. Spokojne, nastrojowe, z przesłaniem. Obejrzałem z pełnym zainteresowaniem "od deski do deski". 8/10

ocenił(a) film na 8
kola666

ja też się podpisuje ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones