PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630041}

Automata

Autómata
5,9 16 258
ocen
5,9 10 1 16258
5,0 3
oceny krytyków
Automata
powrót do forum filmu Automata

Klimat

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem genialny klimat. Ta ciągła niepewność. Miałem cały czas wrażenie, że zaraz jakiś robot rozszarpie głównego bohatera na kawałki, wszystko przez te ich przenikliwe spojrzenia, i ciągłą obserwacje.
Zakończenie faktycznie słabe i przewidywalne, aczkolwiek całość wypada bardzo fajnie. 10 za klimat, a ogólnie mocne 6/7

ocenił(a) film na 9
slusar_o2

Wg mnie film jest bardzo dobry, ze względu głównego bohatera :) i akcję która stopniowo się rozkręca, nie wiem skąd tak niska ocena jak 6.0 film zasługuje minimum na 7.0 no ale gimby nie znają się na takich filmach wolą bitewki i akcje które nigdy się nie kończą... Wiele osób krytykuje film za zakończenie, moje zdanie : LEPSZEGO NIE MOGLI DAĆ, NAJLEPSZE MOMENTY W FILMIE TO MOMENTY Z ZAKOŃCZENIA FILMU !! Polecam, wprost świetny film :)

ocenił(a) film na 4
spajda_rap

Możesz mi powiedziec dlaczego zawsze jest tak że niska ocena słabego filmu oznacza że zaniżają go gimby ? Za moich czasów nie było gimnazjum ale za to powstawały znakomite na prawdę filmy SF takie jak Blade Runner chociażby. To straszne upraszczanie świata twierdzenie że tylko gimbom się nie podoba i że się nie podoba tylko dlatego że nie ma za dużo trata tata i wybuchów. To zaczyna byc żałosne że słabe filmy mają takich adwokatów nie sądzisz ? Nie żebym chciał się wykłócac bo liczę na to że jesteś osobą zdolną do refleksji w trybie AUTO.

ocenił(a) film na 9
armarange

Pozdro

ocenił(a) film na 4
spajda_rap

Pozdro nara cool , jak gimbaza, Spoko :-) po polsku już nie można normalnie pisac

ocenił(a) film na 9
armarange

Klimat jaki tworzy ten film jest niepowtarzalny, i do tego NAJLEPSZA GRA AKTORSKA BANDERAS'A jaką w życiu widziałem, Antonio zagrał Wprost wyśmienicie, a ta rozkręcająca się akcja + niesamowity klimat doprowadza mnie do tego że zaraz znów te n film obejrzę, i zmienię mu ocenę z 8 na 9 :)

ocenił(a) film na 4
spajda_rap

Cudownie. Masz prawo.

ocenił(a) film na 9
armarange

A tobie co ci się nie podobało ? - bo wystawiłeś tylko 4...

ocenił(a) film na 4
spajda_rap

""" spory zawód
armarange wczoraj
ocenił(a) ten film na: 4
Dla mnie kompletnie nieciekawa histroria opowiedziana bez dramaturgii, napięcia i ciekawie napisanych scen. Film wiele obiecuje a niewiele daje i wcale nie chodzi o jakąś akcję niewiadomo z jakimi efektami specjalnymi. Nijako się wg mnie również kończy, film stawia pytania i nawet nie udaje że stawiane są ot tak po raz milion dziewięscet w kolejnym filmie SF który nie wie co chce przekazac a zgrywa ambitne kino. Owszem są próby zbudowania klimatu, jest Banderas całkiem przyzwoity aktor, jest klimatyczna MUZYKA i nawet fajne w swojej prostocie roboty tylko co z tego jeżeli całośc to mizerna próba stworzenia thrillera który w rzeczywistości jest łzawym dramatem SF.
Nieudany film moim skromnym zdaniem a doszukiwanie się w nim Bóg wie czego wyraża tęsknotę dzisiejszych fanów SF za dobrym kinem postapokaliptycznym , z przesłaniem itd. - ten film wg mnie da się OBEJRZEC ale nie sądze by mi zapadł w pamięc pomimo kilku nawet całkiem fajnych scen. """

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones