PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630041}

Automata

Autómata
5,9 16 258
ocen
5,9 10 1 16258
5,0 3
oceny krytyków
Automata
powrót do forum filmu Automata

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Rzadko kiedy nie potrafię dotrzymać do końca filmu ale tym razem nie dałem rady obejrzeć do końca. Film mnie tak znudził, że wolałem iść wcześniej sprać niż to oglądać.

ocenił(a) film na 9
luksio2

Przez takich jak ty film ma zaniżoną ocenę główną. Film tylko dla prawdziwych fanów gatunku, prawdziwi widzowie dostrzegą w tym filmie rewelacyjnie rozkręcający się klimat i najlepszą grę aktorską Antonio Banderas'a, film jest numerem jeden w tego rodzaju filmach. Prawda, idź spać a ocenianie filmu zostaw innym.

spajda_rap

Każdy ma prawo do własnej oceny. Jednemu się będzie jakiś film podobał, innemu nie. Skoro jemu nie może się nie podobać, to może od razu sypniemy wszystkim dziesiątki i zamkniemy filmweb?

ocenił(a) film na 9
C80

Żeby wystawić 1/10 trzeba być nienormalnym, sama piątka należy się już za b.dobrego pierwszoplanowego aktora Antonio Banderas'a

spajda_rap

Żenujące. Niestety typowy internetowy trol odbierający innym prawo do własnych osądów...

ocenił(a) film na 9
C80

Dobra, idź oglądaj swoją "zajebistą" komedię Kac Vegas

spajda_rap

Oj chłopczyku, chłopczyku... Jesteś żywym dowodem na to, że niektórzy nie dorośli do korzystania z internetu... Tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 9
C80

Mam 16l. Zakończmy już ten spór :D

ocenił(a) film na 9
C80

Chociaż jak chcesz, to możesz się jeszcze ze mną spierać dzieciuchu :D

ocenił(a) film na 3
spajda_rap

Nic sie nikomu nie nalezy. To nie Ty decydujesz jak inni maja oceniac.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
spajda_rap

jasne...

ocenił(a) film na 8
luksio2

Może w ogóle powinieneś już po dobranocce iść spać, a nie zabierać się za filmy ,o takiej później porze, o tematyce, której nie rozumiesz?
Jeżeli szukasz czegoś na swoim poziomie, to szukaj w dziale - dziecięce, akcja, a nie thriller science fiction, bo chyba nie masz pojęcia co jest czym.

ocenił(a) film na 9
Mayoris

Mayoris - masz rację. Jeżeli nie podobał ci się film to nie dawaj mu oceny 1 tylko go olej, bo zaniżasz tylko ocenę trollu.

ocenił(a) film na 3
spajda_rap

Trzeba uczciwie oceniac, jak 1 to 1!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones