PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 170 011
ocen
8,0 10 1 170011
7,0 45
ocen krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Endgame to bardzo trafne spostrzeżenie. Filmy o superb są najczęściej infantylne, kiczowate i szpanerskie, ale ten to już przesada. Napisać dno dna to byłby komplement. Prawie trzy godziny mordęgi za ciężko zarobione pieniądze. Nie oglądam usaowskich komiksów, nie jestem też "zwolennikiem" filmów na takiej bazie. Ta produkcja tylko potwierdza regułę, chcesz obejrzeć gniot?? - idź na film o tzw superbohaterach, zombie lub horror (zwłaszcza z wampirami czy wilkołakami)! Szczerze odradzam!!!!

ocenił(a) film na 2
Paraves

Ja lubię te filmy, ale masz rację, że ten jest megagniotem. Nie jestem bezmózgim fanbojem, żeby bronić takiej chały. Ogólnie ludzie co tu wystawiają 10/10 to powinni dostać Bana wg. mnie.

ocenił(a) film na 4
jeloneq7

oj, to dużo byś zbanował. Film ma średnią 8,4 a to się nie bierze znikąd a głównie z fanbojstwa i fangirlstwa.
Zalali by nas jak szwedzi Polskę, zresztą i tak już zostaliśmy hejterami bo nie daliśmy 10 ;)

wizi38

Za stary jestem na fana czegokolwiek! Dodatkowo ja niewierzący - w pełnym tego słowa znaczeniu. Dlatego nie sugeruję się opiniami innych. Uczę się tylko na własnych doświadczeniach.
Ten film nie zasługuje (wg mnie) nawet na 4, bo ciężar absurdów, głupot i nielogiczności dogniata go do dna.
Niezaprzeczalny fakt: to tylko moje subiektywne zdanie!!

ocenił(a) film na 4
Paraves

e tam na bycie fanem nigdy nie jest za późno :)
Ja szanuję każde zdanie, czasami się niepotrzebnie denerwuję jak ktoś zawinie g...o w papierek i wmawia że to cukierek.
A jako film, zgadzam się, faktycznie jest słaby - bliżej mu kina klasy B z tv puls.
A ocena 4 tylko dlatego żeby idący na MCU widzieli różnicę w stosunku do poprzednich filmów.
Było nie było kończy serię.

wizi38

Przyjąłem do wiadomości.
Bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones