PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 802
oceny
8,0 10 1 169802
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

http://naekranie.pl/aktualnosci/avengers-endgame-chiny-szaleja-szturm-na-box-off ice-trwa-beda-oscary-1556786982

ocenił(a) film na 1
wort801

możliwe, że Oscary będą ale już dawno zrozumiałam, że Oscary wcale nie muszą oznaczać dobrego filmu tylko mocne konksie odpowiednich osób. Dlatego od dawna nie zwracam na to uwagi. Natomiast co zarobków to myślę, że EG pobjie IW ale nie dlatego, że EG to dobry film tylko dla tego, żę to właśnie IW jest świetnym filmem. Co do potencjału EG przekonanmy się przy następnych filmach marvela czy zdobyło więcej widzów czy może nagle dochody z tych filmów mocno spadną. Sama jestem ciekawa jak to będzie... :)

Himeko_Kuran

Wszystko fajnie tylko jest jeden problem solowe film zawsze mniej zarabiały niż filmy o Avengers. :)

ocenił(a) film na 1
wort801

tu się zgadzam. Ale skoro EG jest tak świetnym filmem, który bije nawet IW (według wielu) to myślę, że możemy liczyć na to, że następny film o spidermanie pobjie bez najmniejszego porblemu poprzedniego spidermena:homecoming. Czytam trochę komentarzy, że dla wielu EG nadał sen filmowi o spidermanie bo to pierwszy film po EG. Ja bym raczej porównywała jak następne filmy bedą sobie radzić w stosunku do swoich poprzedników czyli np. CZarna pantera 2 do 1. Najbliższy film o spidermenie powinine w zuglach pobić swojego poprzednika...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones