PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 828
ocen
8,0 10 1 169828
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Jestem chwilę po seansie. Myślę, że dla każdego fana, film będzie bardzo satysfakcjonujący właściwie pod każdym względem. Film jest klamrą zamykającą i podsumowującą pewną epokę. Domyślałam się, że Tony musi zginąć. Nie spodziewałam się jednak, że Czarna Wdowa też... Jestem ciekawa co przyniosą nowe filmy, ale smutek pozostał.
Oczywiście nie zabrakło i śmiechu... Thor mnie rozłożył na łopatki i inteligentny Hulk - nie dla mnie, wolę kiedy Hulk tylko smash :D
Emocjonujący film

bluesowa

Mnie rozczarowało to że Thora zrobili takiego menela, poniekąd było to zabawne, ale fatalne zakończenie dla tej postaci.

ocenił(a) film na 9
Raphaelus

ja widzę w tym nie zakończenie, a właśnie początek (: Jestem ciekawa, jak teraz się odnajdzie

ocenił(a) film na 9
bluesowa

Może będzie w strażnikach galaktyki? Pytanko Gomora była na pogrzebie Tonego?

ocenił(a) film na 9
Krizer

nie

ocenił(a) film na 9
NOQR

nie było jej, Star-Lord na statku szukał Jej, podejrzewam że jednak zostanie martwa tak, jak Czarna Wdowa?

bluesowa

Gamora nie wróci , podobnie jak loki, oboje zginęli przed "pstryknięciem" Thanosa

ocenił(a) film na 9
Raphaelus

Oglądałeś ten film w ogóle? Przecież Gamora przeniosła się do przyszłości z Thanosem i "teraźniejszą" Nebulą. A potem zapewne po prostu uciekła bo nie mogła się odnaleźć.

ocenił(a) film na 8
Trim

"Miałaś do wyboru jego lub drzewo" :P

Trim

@Trim ja mam wrażenie że ty nie widziałeś filmu, zniknęli wszyscy z innej linii czasowej, Thanos, cala jego armia i Gamora. Gamora z właściwej linii czasowej zginęła przy pozyskaniu kamienia.

ocenił(a) film na 9
Raphaelus

Przecież nigdzie nie pokazali, że po użyciu kamieni przez Starka Gamora ginie...

bluesowa

Ja jestem wielkim fanem, ale film mnie mocno rozczarował. Z Thora zrobili karykaturę tego kim się stał przez dotychczasowe doświadczenia, zakończenie rozwleczone jak po pokonaniu Saurona (nie ciekawiej uśmiercić więcej "starych" postaci, w ramach poświęcenia i tym samym dodać więcej akcji kosztem tej końcówki?). Dr Strange zrobił w zasadzie portal i wir wodny przez całą walkę, a członkowie Black Order zapomnieli co to walka i padają jak kukiełki. Kapitan strzela po 5 sekundach piorunami z Mjolnera lepiej niż Thor przez dwa filmy, mimo że to podobno tylko sposób na skoncentrowanie i opanowanie mocy Thora. Hulk nagle ciągle gada już w wydarzeniach z pierwszych Avengers, niespodziewanie najlepszym kumplem kapitana nie jest Bucky (zakończenie). Motyw z samym czasem i tym ile to wszystko miało niespójności po prostu pominę. Można by tak długo wymieniać, na pewno ktoś to zrobi, ja nie do końca uważam, że warto aż tak skupiać się na negatywach. Dałem 7, bo jest też sporo dobrych momentów, ale tyle drobnych rzeczy mnie irytowało, że mimo iż czas spędziłem w kinie dość przyjemnie to nie byłem zbyt zadowolony.

ocenił(a) film na 9
elmiq

Musieli chyba jakoś osłabić Thora, bo w pełnej formie z Infinity war pokonałby Thanosa, który nie posiada kamieni. Prawda z przyjacielem Kapitana albo poprawność polityczna albo plany jakies kontraktowe (może będzie teraz czarny kapitan :))

Krizer

Na pewno poprawność, przecież Sam Wilson w ogóle w komiksach nie przywdziewał stroju Kapitana xD

ocenił(a) film na 9
John_Shepard

Oczywiście, że Sam w komiksach został CA. Został nim w komiksach Marvel NOW! (2012-2015) kiedy Steve stracił serum super żołnierza, zestarzał się i mianował Sama na swojego następce.

Fakt, najpierw był nim Bucky - po śmierci Steve'a po pierwszym Civil War.

Trim

To był sarkazm kolego :D

ocenił(a) film na 9
John_Shepard

Szanuję. W necie ciężko wychwycić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones