PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 817
ocen
8,0 10 1 169817
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

I to jak dla mnie się nie udalo..... Dalej spoilery..... w pierwszej godzinie filmu dostaliśmy jakąś komedie co prawda piekielnie śmieszną ale nie wiem.czy w takim filmie było to potrzebne. Na Thora i Hulka.nie dało się patrzeć :/ za.mało walki i za.mało Thanosa i wgl Twórcy pogubili się w tych podróżach w czasie i jest jak dla mnie Zbyt duzo całkowicie pozbawionych logiki scen. Liczyłem na coś innego. Film.super ale To Infinity War zostaje najlepszym.filmem.marvela ba endgame nie przebil nawet civili war moim.zdaniem.

ocenił(a) film na 7
Citizens88

Zmeczenie materialu po prostu.

ocenił(a) film na 9
Citizens88

Mam podobne odczucia. Nowa wizja Thora mi nie podeszła, Hulk jakoś też taki niehulkowy i przesadnie komediowy. No i to zamieszanie z liniami czasowymi. Muszę obejrzeć jeszcze kilka razy i skupić bardziej na nich, ale już na teraz stwierdzam, że filmowi będzie dużo łatwiej zarzucić wiele więcej dziur fabularnych niż bardziej jasnemu i prostszemu w zrozumieniu Infinity War.

Nie mniej EndGame ma swoje momenty, mnóstwo postaci dostaje to, czego dla nich wiele osób by chciało (m in Cap America, Scarlet). Tzw payoffów jest taka masa, że pewnie połowy nie wyłapałem. Ale nadrobię to w kolejnych seansach. I dopiero wtedy wystawię ocenę. Póki co Infinity War>EndGame, ale nie jest to jakaś duża różnica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones