PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 557
ocen
8,0 10 1 169557
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Zaskakuje mnie jak mało czasu poświecili jej śmierci. Lekkie załamanie ekipy Avengers i żadnego pogrzebu. Myślę,że też zasługiwała na pogrzeb wraz z Tonym.
Co o tym myślicie?

noe15

Przecież scena pogrzebu Tony'ego jako tako nie została ukazana również. Po prostu puscili wianek z symbolicznym prezentem od Pepper, żeby sobie pływał w jeziorku obok domu dziewczyn, ale sam pogrzeb nie był pokazany.

ocenił(a) film na 9
Smaug_

Jako tako można to nazwać pogrzebem. Zebrali się wszyscy, by oddać mu hołd. Wspomnienie było o niej podczas rozmowy Scarlet Witch z Hawkeye

noe15

W sumie jak na to spojrzeć z innego punktu widzenia, to łatwiej pochować kogos kogo cialo masz przy sobie, niż kogoś kogo cialo leży na innej planecie.

ocenił(a) film na 7
noe15

2 pogrzeby to byloby za duzo ;) Ale faktycznie powinni zrobic wspolnie ceremonie ze Starkiem.

ocenił(a) film na 7
noe15

Ja byłem święcie przekonany , ze jednak przezyje , bo mcu szykuje jej film ,ale teraz myśle ,że akcja bedzie się toczyc przed avengers. Szkoda bo uwielbiam Scarrlet

ocenił(a) film na 8
borys1223

Może przeżyła... Skoro cap oddał kamień na swoje miejsce to kto wie, może i życie wdowy wróci?

ocenił(a) film na 1
noe15

ten cały film jest głównie o starku i to na nim koncentruje się cała uwaga. Dlatego temat Natashy tak szybko zniknął z filmu...

noe15

sporo w filmie mówią o nieodwracalnosci tej smierci ze względu na poswięcenie za kamień. Jednak Gammora zginęła tak samo a jedna k wróciła, wystarczy powtórzyć ten sam manewr

ocenił(a) film na 10
remp_3

Gamora nie wróciła. To była Gamora z przeszłości , która była oddana Thanosowi , ale na koniec go zdradziła i pomogła Avengers , a następnie gdzieś odeszła i pewnie wróci w trzeciej części Strażników. Ta dobra Gamora zginęła i nie wróciła

feliks35

nieważne, Gamora żyje, wystarczy powtórzyć ten sam manewr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones