PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 817
ocen
8,0 10 1 169817
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Pewnie mnie zmieszacie z ziemią, ale powiem co myśle. Ogladam Marvela od początku i musze zauważyć, że postać Starka zawsze obrywa, ryzykuje i poświeca się, wiec czemu go nie oszczedzili?? Ile można go dręczyć? Mogli zabić Thora (gdy zobaczyłam gwałt na jego osobie to błagałam o honorową śmierć). Hulk tez już nie był Hulkiem, tylko zielonym gentelmanem, mógł zginąć. W ogóle mogli wybić więcej postaci, ale przecież to seans dla dzieci był, kolory tęczy, dobro zwycięża.. Kurcze nawet Cap ratujący Starka byłby zajefajny, to nie. Czemu ktos z mocą tego nie założył, Thor, Feministyczna wojownicza SUPERBOHATERKA itd. Powiem na wszelki wypadek, że mój ulubieniec to Thor, a nie Stark (chociaż go lubiłam). Szkoda, ze chodzi im tylko o kase i mocne, wstrząsające zakończenie (IM rozpoczął universum i zakonczył), a nie o logikę i zadowolenie fanów.

ocenił(a) film na 7
szalonasupermenka

To co zrobili z Thorem to była jakaś masakra... Liczyłem, że pod koniec odegra kluczową rolę, zrobi jakiś comeback z przytupem, a tu zawód. Iron Mana lubię najbardziej (może dlatego, że na jego filmach się wychowałem), ale po ostatnich filmach Thora także mocno polubiłem i cieszyłem się, że w końcu jest tak potężny jak bóg powinien być. Niestety Endgame kompletnie mnie zawiódł jeśli chodzi o tą postać. Ogólnie co do filmu jestem zawiedziony. Spodziewałem się czegoś lepszego. Wiele wątków jest bezsensownych, niepotrzebnych, źle dobranych i często momenty które miały wybrzmieć nie robiły tego (według mnie). Podróże w czasie były taki meh, walka najsilniejszych postaci z Thanosem była bezsensowna. Jakim cudem cap, thor i Iron man nie potrafili pokonać Thanosa bez kamieni. Rozumiem, że Thanos jest potężny, ale przecież w IW prawie pokonali go, gdy miał kamienie. Czemu Iron man(zwykły człowiek) był w stanie użyć rękawicy? Come on... Nie mogli dać Thora? Nawet nie miałbym problemu, gdyby przeżył użycie rękawicy bo to w końcu bóg. Jest jeszcze wiele scen i rzeczy które wg mnie nie grało, ale to pisania na kilka stron by było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones