PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 817
ocen
8,0 10 1 169817
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Za dużo wszystkiego. Zbyt wiele rozmów zanim cokolwiek zaczęło się dziać. Zbyt wiele osób - momentami gubiłam się w relacjach, nie pamiętałam już kto był kim dla kogo. Zbyt wiele planów co mają zrobić, jak to zrobią, dlaczego i co z tego ma wyniknąć. Miałam wrażenie, że produkcji Marvela było już tak dużo, iż reżyser postanowił wpakować do jednego filmu wszystko co się dało bo nie miał pomysłu co zrobić aby okazał się atrakcyjny dla widzów. Do tego film był bardzo długi. Gdy myślałam, że nareszcie ( tak, tak: nareszcie) będzie koniec, następował zwrot akcji i wszystko ciągnęło się dalej. I tak kilka razy. A ja z utęsknieniem czekałam na zakończenie bo od pewnego momentu zaczęło mi się dłużyć. Było kilka fajnych momentów (np. finałowa walka) ale to za mało żebym ,,Avengers ..." mogła ocenić jako dobry. Dlatego daję 6 - niezły i tyle.

ocenił(a) film na 6
aam38

No mi trochę nielogiczności za wiele się tam porobiło i inne rzeczy takie jak
1. Znów brak Hulka w walce
2. Thor - bez komentarza
3. Iron Man - chociaż faktycznie było dobrze ogólnie, to jednak w walce z Thanosem nic ciekawego nie pokazał w nowszej o 5 lat zbroi :(( Thanoś starszy o 4 bez rękawicy :(

ocenił(a) film na 6
angelus_5

Dokładnie. To co napisałeś i jeszcze wiele innych rzeczy tak bez sensu, że aż nie chce mi się opisywać. Kto obejrzy ten sam zapewne je zauważy.

ocenił(a) film na 6
aam38

Ja poza tymi niektórymi nielogicznościami to ogólnie chyba miałem inne oczekiwania liczyłem na to że będzie rewanż z hulk. Że kapitan Marvel z torem wyskoczo na thanos. I że np iron man stworzy jakoś fajno zbroję do walki z thanosem. Trochę też myślałem że stark naprawi Vision. No po prostu nie trafiło do w moje jakieś tam powiedzmy marzenia itd odnośnie tego filmu jedyne co mi się bardzo podobało czego się nie spodziewałem to kapitan walczący młotem to akurat akurat dla mnie było fajne chociaż on coś pokazał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones