PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 802
oceny
8,0 10 1 169802
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

który debil źle przetłumaczył nazwę filmy ? film nazywa się Avengers: Etap końcowy . , gdyby film nazywałby się Avengers: Koniec gry to nazywałby się Avengers: End of the gamer

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Haha poliglota tysiąclecia haha

ocenił(a) film na 10
ufo254

jakby inaczej popatrzeć Thanos to tez bohater a nie złoczynca nawet Kapitan AMeryka powiedzial ze Thanos dobrze zrobił .

ocenił(a) film na 9
vAkatsuki

"Endgame" kolego to "Gra Końcowa", "Rozgrywka Końcowa". "Koniec gry" to może być "end of the game" ewentualnie "game over" (chociaż to już trochę naciągnięte). "Etap końcowy" nijak się ma do tego, bo to byłoby "Final Stage", ewentualnie "last stage" (nie ma czegoś takiego jak "end stage").

ocenił(a) film na 8
BaniaPFDQ

A End Gamer to też raczej tłumaczyć się powinno Koniec Gracza, tak przynajmniej mi się wydaje. Chyba że literówka poszła i powinno być właśnie End of the game, bez tego r na końcu w pierwszym poście

ocenił(a) film na 9
ufo254

Masz racje, w jego wypowiedzi może jest literówka, jednak się do niej nie odniosłem :-) Napisałem tylko, że '"Koniec gry" to może być "end of the game"'.

ocenił(a) film na 8
BaniaPFDQ

No i tu się zgadzam

ocenił(a) film na 9
vAkatsuki

End-koniec
game-gra
Ja tu błędu w tłumaczeniu nie widzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones