PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 817
ocen
8,0 10 1 169817
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Znika połowa ludzkości, a po 5latach co robi kapitan Ameryka?? prowadzi kółko wsparcia i słuchamy opowieści o randkowaniu homosia. Nooo tacy to ładnie zadbają o przyrost naturalny po zniknięciu połowy ludzkości. Bombardują takim syfem ludzi w co drugim filmie jakby co 10ta osoba miała zaburzenia orientacji seksualnej. G.. burz@ 3..2..1..

ocenił(a) film na 2
Shar

Wiesz, że nawet nie zaczaiłem. Myślałem, że on mówi o niej.

ocenił(a) film na 10
Shar

Homosia? WTF

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

To korwinizm.

ocenił(a) film na 8
Hate125

Czyt. Intelektualizm. Król to jeden z najinteligentniejszych ludzi wśród polityków. Na dodatek to samiec alfa.

Shar

To chyba logiczne, że skoro połowa populacji została usunięta losowo, to i wśród ocalałych będą też homoseksualiści, prawda? A pewnie i bezpłodni hetero się trafią - tacy to dopiero będą zaludniać Ziemię!

aoiHane

logiczne, ale statystycznie nierealne. Co do zaludniania ziemi to hetroseksualne osoby na pewno mają jakiekolwiek szanse, bo istnieją programy leczenia bezpłodności, ale z drugiej strony... są też programy leczenia z homoseksualizmu, dla każdego jest nadzieja na założenie rodziny.

użytkownik usunięty
Shar

z filmów i seriali to wynika, jakby co 3 osoba była homo;)

w sedno, już nawet w serialach na porządku dziennym są sytuacje, że chłopak pracuje z dziewczyną, uświadamia sobie, że ją kocha, wyznaje to i dowiaduje się że to lesbijka!

jak żyję nie słyszałem tak durnej historii nawet z opowieści kolegi kuzyna, znajomego, przyjaciela z zagranicy co podsłuchał dyskusję grupki mormonów lecących samolotem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones