PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 828
ocen
8,0 10 1 169828
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

I love you 3000

ocenił(a) film na 10

Iron Man : (

mr_bob

Ok, czy to 3000 to może być jakiś easter egg nawiązujący do czegoś?

ocenił(a) film na 10
Nethvoy

Nawiązuje to tylko do jednej sceny z filmu : (

mr_bob

Jestem po seansie. O czym dokładnie mowa? O tym , ze córka Tonego do niego to powiedziała? Jeżeli tylko to, to nie żaden easter egg.

Nethvoy

Skąd wzięła się popularna kwestia: kocham cię, 3000? Okazuje się, że nie wymyślili tego scenarzyści ani reżyserzy. Bracia Russo w rozmowie z chińskim Watching Hollywood zdradzili, że to wkład samego Roberta Downeya Jr. Jedno z jego dzieci tak do niego powiedziało i uznano, że to doskonale pasuje. Aktor ma trójkę dzieci.

Uwaga spoilery...
http://naekranie.pl/aktualnosci/avengers-endgame-kamienie-nieskonczonosci-thanos -mcu-marvel-russo-1556893370

wort801

O, no i super, a jednak coś (malutkiego co prawda) się za tym kryło ;)

ocenił(a) film na 1
wort801

zawsze śpieszysz z odpowiedzią :) Tacy fani jak ty stanowią siłę tych filmów ;)

Himeko_Kuran

A dziękuje :)

ocenił(a) film na 10
Nethvoy

Nic szczególnego raczej : v

ocenił(a) film na 9
Nethvoy

Ponoć 3000 to łączna ilość minut filmów MCU, a to co Tony powiedział do Pepper, że ją kocha tylko pomiędzy 600/900, to liczba minut filmów DC. Czyli, że był to pocisk Marvela na DC. Ale to tylko teoria.

ocenił(a) film na 8
Nethvoy

To coś w stylu poZdro 600

mr_bob

Po seansie tego filmu mogę z całą pewnością stwierdzić, że chcieli nawiązać do filmu o 300 dzielnych Spartanach. Film nazywał się "Poznaj Moich Spartan" jak dobrze pamiętam.

ocenił(a) film na 5
naprawa1

to nawiązanie do andre3000 rapera z outkast

ocenił(a) film na 10
naprawa1

Z tego co się orientuję 3000 jest sumą minut w dotychczasowych filmach MCU

Marnis_

Ja usłyszałam inną wersję:
''When Tony says 'I love you tons' she says 'I love you 3000'. A ton is 2000 pounds. Saying 'I love you 3000' means she loves him more''
Aczkolwiek nie wiem ile w tym prawdy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones