PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 802
oceny
8,0 10 1 169802
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Kamień duszy

ocenił(a) film na 6

Jakim cudem człowiek (Hawkeye) mógł doknąć kamień, skoro syn Celestiana (Quill) prawie się przekręcił trzymając inny ? Natura kamienia była inna czy brak logiki ?

Druga sprawa. Rękawica wykuta w ogniu gwiazdy = rękawica IronMana ? Brak sensu.

ocenił(a) film na 8
Gataeu

dziury logiczne niestety.

Gataeu

Kapitan Marvel przefruwająca przez statek wroga. Trochę przegięli.

Gataeu

Może dlatego, że warunek postawiony, by zdobyć kamień został spełniony? Tzn. dusza Black Widow została poświęcona, więc kamień mu się w pewien sposób należał.

ocenił(a) film na 1
MrsImpatient

w filmie jest powiedziane, że jeśli ktoś chce dostać ten kamień to musi poświęcic tego kogo kocha. Czyli aby clint dostał kamień musi poświęcić powiedzmy Natashe. Problem polega na tym, że ona sama popełnia samobójstwo wbrew woli clinta więc wydaje mi się, że kamienia dostać nie powinnien....

ocenił(a) film na 7
Gataeu

Tego nikt nie wyjaśnił. A dobrze pamiętam jak kamienie w dotyku czyniły szkodę, Kamień mocy wiadomo, Eter z kolei od środka zabijał Jane.

ocenił(a) film na 8
Gataeu

Kamień duszy to nie kamień mocy i on nie zadaje bólu swojemu właścicielowi.

ocenił(a) film na 1
Labret

ten kamień chyba wywołuje wyrzuty sumienia bo o ile w IW mam sporo scen z wyrzutami sumienia Thanosa o tyle w EG jak zobaczył całą przyszłość to jakoś go to chyba nie zmartwiło, że musiałby zabić gamore..... przynajmniej taką mam teze...

ocenił(a) film na 7
Labret

Tylko że Eter też śmiertelnikom szkodę wyrządzał, Jane Foster umierała przez niego. Tak samo kamień przestrzeni wysłał Red Skulla na Vormir gdzie został „mianowany” strażnikiem kamienia duszy. W zasadzie przy kontakcie z kamieniem dusz i czasu nie działy się żadne cuda, a filmy przecież tłumaczyły o ich chowaniu do artefaktów by posiadacz mógł ich używać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones